Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloperzy STALKER 2 twierdzą, że rozwój będzie „zdecydowanie kontynuowany” po zwycięstwie na Ukrainie

Deweloperzy STALKER 2 twierdzą, że rozwój będzie „zdecydowanie kontynuowany” po zwycięstwie na Ukrainie

W filmie zatytułowanym „Lights! Camera! War…” GSC Game World, twórcy gry prześladowca 2, omówić rosyjską inwazję na Ukrainę i powiedzieć: „Staramy się pomóc naszym pracownikom i ich rodzinom przetrwać”. Dodają, że rozwój będzie kontynuowany „po zwycięstwie”.
Udostępnione powyżej wideo zaczyna się od scen, w których występują aktorzy, a następnie jest przeplatane czymś, co wydaje się być materiałem filmowym z sytuacji na Ukrainie. „W zeszłym tygodniu montowaliśmy wideo o naszym studiu motion capture. Chcieliśmy pokazać, jak powstawały sceny”, zaczęli deweloperzy, „poprzedni tydzień był dawno temu. 24 lutego Rosja wypowiedziała wojnę Ukrainie i wysłaliśmy rakiety, czołgi i żołnierzy do naszej ojczyzny Nasz kraj jest zmuszony walczyć o ponowne istnienie Wydaje się, że to jest cena wolności Ten film jest naszą odpowiedzią na pytanie „Jak się macie?” Teraz staramy się pomóc nasi pracownicy i ich rodziny przetrwają. Rozwój gry odszedł na dalszy plan. Ale na pewno będziemy kontynuować Po zwycięstwie. Chwała Ukrainie”. Deweloperzy dodają, że „Ukraina potrzebuje wszelkiej możliwej pomocy”.

Wielu deweloperów i wydawców zadeklarowało wsparcie dla Ukrainy – w tym samym czasie, Wicepremier Ukrainy wezwał Xboxa i PlayStation do tymczasowego zablokowania rosyjskich kont.

READ  Shrek wraca na swoją konsolę po 12 latach w DreamWorks All-Star Kart Racing