Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloperzy Owlboya przechodzą od ptaków do wikingów w swojej skocznej kontynuacji współpracy

Tutaj, w Nintendo Life, jesteśmy frajerami gier, więc dziwne, że nie możesz powstrzymać się od śmiechu, i uważamy, że nadchodzące wydanie D-Pad Studio może po prostu wziąć ciastko. Zespół programistów stojący za niesamowitą platformą pikseli 2018, AllboyWróciłeś z – czy jesteś na to gotowy? – Wikingowie na trampolinie! Tak, dobrze przeczytałeś, to są Wikingowie i są na trampolinie.

Pod koniec zeszłego miesiąca studio udostępniło tweeta, w którym twierdzi, że w tym roku ujawni swoją nową grę na Gamescom, ale dzisiejsza promocja ujawnia (od IGN) wskazuje, że wydarzenie będzie dotyczyło tylko grywalnej wersji demonstracyjnej.

Zwiastun pokazuje, że gra jest tak komiczna, jak można by sobie tego życzyć z takim tytułem. Wcielisz się w drużynę wikingów, której zadaniem jest eliminowanie wrogów w powietrzu z wysuwanego worka z fasolą. Pomyśl o bitwie Dreamworks Jak wytresować smokaAle zastąp smoki trampolinami i w zasadzie tam będziesz.

Spodziewaj się obfitej rozgrywki w trybie współpracy, łącząc siły ze znajomymi i angażując się w bójki z odbijaniem. Zwiastun obiecuje prawie wszystko, co możesz wymyślić; Możesz siać spustoszenie samodzielnie w trybie dla jednego gracza lub połączyć siły z maksymalnie 4 graczami w trybie wieloosobowym, więc lepiej przygotuj grupę swoich kumpli w hełmach, aby złapać trochę powietrza.

Gra została właściwie drażniona około 11 lat temu (dzięki, destrukcyjny), a fani poprzedniej gry dewelopera z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, jak to się stało. Poniżej znajdziecie kilka zrzutów ekranu ze zwiastuna gry:

Mamy nadzieję, że powyższe obrazy pokażą, że D-Pad kontynuuje oszałamiającą pikselową grafikę Owlboya w nadchodzącym wydaniu. Ta cecha stała się jedną z sił napędowych naszej miłości do poprzedniej gry i tym razem na pewno będzie atrakcją.

READ  PlayStation 5 będzie dostępne w kolejnych sklepach GameStop w najbliższy piątek

Potrzebujesz przypomnienia, co ma do zaoferowania poprzedni tytuł studia? Sprawdź naszą pełną recenzję Owlboya poniżej:

Niestety, studio nie skomentowało jeszcze, czy gra doczeka się wersji na Switcha, z Vikings obecnie na Trampolines tylko na PC. Wiemy jednak, że w dzisiejszych czasach jest jeszcze wcześnie, aby ścigać D-Pad, i bazując na sukcesie Owlboya w eShopie, bylibyśmy zaskoczeni, gdyby ci Wikingowie nie poszli tą samą ścieżką.

Oczekuj, że więcej informacji o grze uzyskamy na tegorocznym Gamescom.

Co sądzisz o tej nowej przyczepie Wikingów na trampolinie? Odbij się na komentarzach, aby nas o tym powiadomić!