Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Destiny 2 usuwa Legendarne Żetony. Oto jak je wydać

Destiny 2 usuwa Legendarne Żetony. Oto jak je wydać

Kiedy około rok temu powiedziałem, że Destiny 2 ma zbyt wiele walut dla własnego dobra, nie spodziewałem się, że zostanie obniżona wersja całkowicie To jest głebokie. Po usunięciu co najmniej kilkunastu, w tym wszystkich przedmiotów planetarnych, jesteśmy teraz na dobrej drodze do całkowitego usunięcia Legendarnych Odłamków z gry, Bungie Ogłoszono wczoraj.

Elementy są wycofywane z biegiem czasu i zostaną usunięte z gry, gdy pojawi się ostateczna forma. Pomysł polega na tym, aby wyrównać szanse pomiędzy weteranami z gigantycznymi stosami (zdobytymi legalnie lub nielegalnie w wyniku dowolnej liczby przeszłych exploitów) i nowymi graczami, którzy zawsze są ich głodni. Zatem w obliczu zbliżającego się wymazania trzeba wydać pieniądze, a w przypadku niektórych graczy dysponujących tysiącami, a nawet dziesiątkami tysięcy, wyścig już się rozpoczął.

Naprawdę nie ma wszyscy Że możliwości działania jest tutaj wiele, bo pewne rzeczy są ograniczone w czasie, jak wszystkie najcenniejsze zasoby. Dotyczy to wymian Rahula. Ale są też alternatywne opcje.

  • Rdzenie udoskonalające (Rahool) – 30 odłamków, z których tylko 5 można kupić dziennie
  • Piły zbrojeniowe (Rahul) – 400 sztuk, tygodniowo można kupić tylko 3
  • Sztabka Ascendentu (Rahool) – 400 sztuk, można kupić tylko 1 tygodniowo
  • Migot (Rahul) – 10 odłamków za 10 tys., bez czapki z wyjątkiem czapki Glimmera
  • Xur – sprzedaje swoje towary za odłamki, z wyraźnymi limitami
  • Sztandary Rajdu (Hawthorne) – 30 odłamków na 10, bez osłony. Jednakże w tym przypadku mam przeczucie, że Bungie w końcu wycofa płatne banery rajdowe i udostępni je jako darmowe, tak jak banery z zadaniami fabularnymi. Zwłaszcza, gdy znika jedna z dwóch walut używanych do zakupu. Nie zostało to ogłoszone, ale pamiętajcie moje słowa.
  • Phantasmal Shards (Księżyc) – 100 Shardów za 10 i 10 za 10 000 Migotów w Rahul. Zatem oczywiście 10 odłamków za 10 tys. błysków w Rahool to gorsza transakcja niż zamiana 100 odłamków na 10 tys. błysków w walucie brokera. Jednakże Phantasmal Fragments można przechowywać, natomiast bezpośrednia wymiana powinna nastąpić już teraz i oczywiście bardzo szybko osiągnie limit 250 tys. Więc pomysł jest taki: „zachowaj to na później”, gdy odłamki znikną, na pewno szybko je wypalą.
READ  W lutym do subskrypcji Xbox Game Pass dodana zostanie fantastyczna gra RPG akcji Tales of Arise

Dla mnie mam około 14 000 monet do wydania wszystkimi tymi metodami. Wyższy niż większość, znacznie niższy niż niektórzy. Skupię się głównie na teksturach arcydzieła Rahoola i biorąc pod uwagę ilość czasu pozostałą do ostatecznej formy, tak, to prawdopodobnie wystarczy, aby podkreślić mój stos. Trzy pryzmaty za 1200 sztuk tygodniowo by wystarczyły Również szybko.

Oto twoje opcje, miłego wydawania pieniędzy.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohater Zabójca I Trylogia Ziemi.