Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Użytkownicy Sky otrzymują nowy sposób oglądania telewizji i na to czekaliśmy

Użytkownicy telewizji Sky mają teraz zupełnie nowy sposób na strumieniowe przesyłanie treści firmy satelitarnej do telewizorów w całym domu. Prawie rok po pierwszym ogłoszeniu Sky Go jest wreszcie dostępny do pobrania i używania na telewizorach Apple.

Oznacza to, że miliony klientów mogą teraz po prostu podłączyć te popularne małe pudełka do dowolnego posiadanego telewizora z programami, filmami i sportem, a następnie przesyłać je strumieniowo na duży ekran za pośrednictwem połączenia szerokopasmowego.

Początkowo sądzono, że ta aktualizacja będzie dostępna na początku roku, ale oczywiście wszystko zajęło więcej czasu, niż pierwotnie planował Sky.

Każdy, kto chce skorzystać z tej aktualizacji, musi po prostu uruchomić Apple TV, a następnie udać się do App Store i skorzystać z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć Sky Go.

Po pobraniu aplikacji do rozpoczęcia gry wymagane są zwykłe dane logowania i hasła Sky Go.

CZYTAJ WIĘCEJ: Najlepsze oferty Sky: Uzyskaj zniżki na pakiety telewizyjne z Sky Glass i Sky Q

Pamiętaj, że korzystanie z Sky Go na Apple TV będzie wliczane do jednego z sześciu urządzeń dopuszczonych do użytku w tej usłudze.

Gdy to wszystko zrobisz, wiele z najpopularniejszych programów, filmów i wydarzeń sportowych będzie można oglądać na dużym ekranie.

Można również oglądać telewizję na żywo i masz pełny dostęp do godzin treści na żądanie i zestawów pudełkowych.

Ta aktualizacja może być szczególnie przydatna dla każdego, kto wybiera się na pobyt tego lata, ponieważ oznacza to, że mogą po prostu zabrać ze sobą Apple TV i uzyskać dostęp do wszystkich swoich ulubionych kanałów Sky na innym telewizorze poza domem.

Teraz, zanim będziesz zbyt podekscytowany tą zmianą, jest kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć.

Po pierwsze, wydaje się, że nie wszyscy klienci Sky mogą uzyskać dostęp do aplikacji Go na swoim Apple TV z raportami, że tylko ci z Sky Q Multiscreen lub Sky Glass Whole Home będą mogli ją ustawić.

READ  Gracz War Thunder publikuje tajny dokument, aby udowodnić, że czołg jest niedokładny

Wydaje się również, że nie wszystkie kanały są dostępne za pośrednictwem aplikacji Apple TV, mimo że w momencie uruchomienia ma ponad 100 kanałów.

Wiadomość o tej aktualizacji Apple TV pojawia się, gdy Sky uruchomił nowy kanał o nazwie Sky Sci-Fi.

Ta usługa zastępuje kanał Syfy i oferuje mnóstwo nieziemskich treści, w tym serial o zombie Day of The Dead i filmy takie jak Bullet Train Down, Thor: God of Thunder i Dracula Brama Stokera.

Mówiąc o aktualizacji kanału, Zai Bennett, dyrektor zarządzający Content Sky UK and Ireland, powiedział: „Od kosmicznych przygód po futurystyczną fikcję, Sky Sci-Fi dołączy do szeregu marek związanych z gatunkami, które zostały wprowadzone na rynek w zeszłym roku i zaoferuje nowy świat, który może Aby widzowie mogli odkrywać”.