Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data premiery 2 sezonu Wiedźmina, zwiastun, obsada, fabuła i nie tylkoWiedźmin to polsko-amerykański serial komediowy wyprodukowany przez Lauren Schmidt Hesrich. Ostatecznie, po ponad roku oczekiwania i wstrzymaniu produkcji niektórych koronawirusów, Geralt Henry’ego Cavilla powróci na platformę streamingową z pełną mocą.

Sezon 2 Wiedźmina ma służyć historii Geralta i Ciri i będzie działał bardziej liniowo niż obserwowaliśmy w pierwszym sezonie odbicia.

Wiele już słyszeliśmy o drugim sezonie Wiedźmina: kto jest zupełnie nowy i kto wraca do obsady, ponieważ opowieść może przynieść nam w przyszłym roku, a także widzieliśmy pierwsze zdjęcia z tego ostatniego zestawu odcinków . Oto wszystko, co do tej pory wiemy o sezonie 2 w grze Wiedźmin. Przyjrzyj się dokładniej!

Data premiery drugiego sezonu Wiedźmina

Sezon 2 Wiedźmina zostanie wydany w 2021 roku, a Netflix został zweryfikowany – dzieje się to pod koniec tego roku w nieokreślonym czasie. Ale to się zdarza.

Netflix rozpoczął kręcenie drugiego sezonu w Londynie na początku 2020 roku, wypuszczając wybrany dzień w 2021 roku. W związku z tym, podobnie jak w przypadku prawie wszystkich innych seriali i filmów, produkcja została wstrzymana z powodu pandemii Covid-19 – jeden zupełnie nowy członek zespołu, Christopher Hefjo, Wynik testu był naprawdę pozytywny.

Wiedźmin musiał ponownie zamknąć kreację w marcu 2020 roku, ale na szczęście oficjalne konto serialu na Twitterze (w postaci

Favorite Poet Excited Special), że oficjalnie rozpoczną się ponownie 17 sierpnia 2020 r. 2 kwietnia 2021 r. Uwierzytelnione konto Netflix potwierdza, że ​​produkcja została oficjalnie zakończona.

Obsada sezonu 2 gry Wiedźmin

Załoga sezonu 2 Wiedźmina przedstawia się następująco:

 • Henry Cavill to Geralt z Rivii
 • Dara zagra Wilson Radjo-Pogalt
 • Royce Pearson będący Istreddem,
 • Joy Patty gra Jaskera,
 • MyAnna Buring zagra Tissaia de Vries
 • Freya Allan jako Cirilla „Ciri”
 • Lars Mikkelsen jako Stregobor,
 • Mimi Ndiweni zagra Fringę Figo,
 • Anya Chalotra zagra Yennefer z Vengerbergu
 • Anna Schaffer zagra Triss Merigold,
 • Natasha Kulzac będąca Toruviel
 • Judy May zagra królową jako kobietę
 • Judit Viqueti zagra Vanielle of Brugge
 • Adam Levy jest Myszoworem
 • Toby Bamtifa zagra Sir Dunk,
 • Mahesh Jadoo to Philgivortz z Roggeveen
READ  Arena Rynek: Polska | Światowy przewodnik po arenie

Zwiastun gry Wiedźmin sezonu 2

Żaden oficjalny zwiastun nie został wydany. Ponieważ filmowanie właśnie się zakończyło, nie zakładaj, że Netflix wyda zwiastun do 2021 roku. Kiedy otrzymamy aktualizacje dotyczące zwiastuna, zaktualizujemy tę sekcję! Na razie możesz oglądać odcinki i zwiastuny sezonu 1 i odgadnąć fabułę następnego sezonu!

Spójrz na okładkę produkcji Netflix i za kulisy drugiego sezonu Wiedźmina:

Fabuła 2 sezonu Wiedźmina

Drugi sezon Wiedźmina wybierze, gdzie zakończy się pierwszy sezon: po ostatecznym spotkaniu Geralta i Ciri. Pierwszy sezon zrzucił kilka różnych harmonogramów. W „Historii” Geralt i Yennefer często przechodzili obok, a Geralt kenned Ciri była jego „przyszłością”, nawet jeśli nie spotkali się do końca.

To zakończenie podkreśliło również bitwę pod Sodden Hill, w której Yennefer wyzwoliła duży zespół tajemniczych sił w kierunku najeżdżających żołnierzy nilfgaardzkich, a następnie odeszła.

Według oficjalnego podsumowania drugiego sezonu Netflixa: „Życie Yennefer zaginęło w bitwie o Sodden, a istoty Geralta z Rivii są Cirillą w bezpiecznej strefie, którą zna, jego rodzinnym mieście Kaer Morhen. Jako przywódcy kontynentu, wróżki, ludzie , a wampiry próbują zdobyć moc poza jego murami, „Powinien bronić dziewczyny przed czymś bardziej niebezpiecznym: magiczną mocą, którą ma w sobie”.

Sezon 2 będzie również testem Geralta, aby pomóc Ciri trenować jej magiczne umiejętności. Ponieważ jej pozycja jest niejasna dla Yennefer, na pewno jakoś się pojawi, ale stanie przed wynikiem walki.

Ostatnie słowa

Tutaj masz wszystkie informacje o sezonie 2 gry Wiedźmin. Nie ma daty premiery na nadchodzący sezon. Ale spodziewamy się, że wkrótce zostanie to ujawnione. Na razie możesz oglądać i cieszyć się filmem zza kulis opublikowanym przez Netflix na YouTube i odgadnąć historię sezonu!