Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mara Brooke Akil o wspieraniu pisarzy w ramach kolekcji lakierów do paznokci Orly – The Hollywood Reporter

Mara Brooke Akil o wspieraniu pisarzy w ramach kolekcji lakierów do paznokci Orly – The Hollywood Reporter

Jeśli kupisz niezależnie oceniony produkt lub usługę za pośrednictwem łącza na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Spośród wielu kreatywnych sposobów, w jakie Insiderzy wspierają elitarnych pisarzy Hollywood, czołowa showrunnerka Mara Brock Akil może należeć do najbardziej kolorowych.

Absolwentka Women in Entertainment Power 100 nawiązała współpracę z firmą kosmetyczną z Los Angeles Orly NA Skoordynowane trio lakierówCały dochód ze zbiórki wynoszącej 40 dolarów zostanie przekazany jej organizacji non-profit, Książka KoloniaW celu wspierania pisarzy poprzez oferowanie wynagrodzeń – strajk lub brak strajku. Kolekcja obejmuje róż Vintage Vanity inspirowany różem babci Brocka Akila; Mocha Memories, wskazuje jasnobrązowy kolor Story27 Productions Dążenie współzałożyciela do „pisania z humanitarnego miejsca dla czarnych postaci oraz cennej i istotnej obecności naszych historii”; oraz Cloud Cover, biała farba przedstawiająca „puste płótno, które kazało mi podążać za marzeniami”.

„Jako pisarz przez cały dzień patrzę na swoje ręce. To oni są moimi głównymi źródłami głosu i najważniejszym narzędziem, którego używam, aby ożywić moje postacie i historie”. Dziewczyny I gra mówi współtwórca Reporter z Hollywood. I nie jesteśmy tylko! Większość kreatywnych rozwiązań przechodzi przez nasze ręce, pozostawiając większość artystów w intymnej relacji ze sobą. Chciałem stworzyć coś, co uznałoby moc, jaką mamy w rękach, a jednocześnie pozwoliłoby nam zastanowić się nad pięknem i rytuałami dbać o siebie i pozwolić temu uczuciu przeniknąć do naszej pracy.

Jak dotąd kolonia pisarzy wsparła 20 pisarzy, wyjaśnia Brook Akil, „przy hojnej pomocy silnej społeczności”. „W branży wysoce transakcyjnej poproszono mnie o stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla pisarzy, w której mogliby pisać, należeć do społeczności i zawierać transakcje wyłącznie za pomocą głosu. Zdałem sobie sprawę, że wiele możliwości dla początkujących pisarzy opiera się na angażowaniu z biznesową stroną branży, której często im brakuje.do bioprzestrzeni pisarzy, aby najpierw poznać ich głosy jako artystów.

Jasmine Johnson

Jako doświadczony reżyser, który współpracował z wieloma scenarzystami, wiem, że najcenniejszą szansą, jaką może mieć początkujący pisarz, jest przestrzeń do poznania własnego głosu. Zrozumienie konkretnego punktu widzenia prowadzi do kompasu potrzebnego do rozpoczęcia kariery i rzemiosła, wymuszając natychmiastowe opowiadanie historii, umożliwiając pisarzom zdobycie siły, która może ukształtować branżę. W miarę dalszego rozwoju mamy ekscytujące plany rozszerzenia działalności poza nasz obecny zakres.

Brooke Akil i Orly nawiązały kontakt poprzez przedstawienie się przez konsultanta kreatywnego Allie Rosektóry współpracuje ze scenarzystą w krainie Mara Magazyn cyfrowy (który nazywa „dézine”) mający doświadczenie w handlu detalicznym modą i brandingu.

„Jestem podekscytowana Orly, ponieważ to firma rodzinna z siedzibą w Los Angeles” – kontynuuje Brooke Akil. „Jako osoba, która jest w ruchu, uwielbiam to, że Orly łączy wszystkie trzy kroki w jeden – bazę, kolor i top – to łatwe i oszczędza czas”.

W tym miejscu doświadczona producentka opowiada więcej o działalności Writers’ Colony, swoim mocnym kolorze lakieru do paznokci, o tym, jak odnajduje siłę w prostych rytuałach kosmetycznych, swoich wskazówkach dla pisarzy na każdym poziomie i nie tylko. Kontynuuj czytanie poniżej i kupuj produkty Brocka Akila In the Land of Kolekcja Mara x Orly Color Labs jest dostępna online tutaj.

Jasmine Johnson

W jaki sposób partnerstwo będzie wspierać kolonię pisarzy i jej twórczość? Jakie są teraz Twoje główne zainteresowania?

Dochód z Partnerstwa Orly zostanie przekazany Kolonii Pisarzy. Jesteśmy w trakcie opracowywania naszego programu, a naszym celem w najbliższej przyszłości jest rozszerzenie obecnego modelu „tylko na zaproszenie” do modelu ogólnego, który może oferować wynagrodzenie zależne od potrzeb. Każdy wkład finansowy będzie ważnym krokiem w tym kierunku. Obecnie mamy zamiar rozpocząć działalność naszej jesiennej grupy czterech utalentowanych pisarzy, którzy będą rezydować wraz z weteranami-rezydentami Anną Malaiką Tubbs, Rachel Cargill i Nakią Stephens. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że znaleźliśmy tych utalentowanych pisarzy i mogliśmy pomóc im w zrobieniu kolejnych kroków w ich karierze.

Jaki jest Twój lakier do paznokci „power color”?

czerwony! Zdecydowanie mój mocny kolor. Kolor czerwony jest magnetyczny, seksowny i pełen mocy. Wymaga zainteresowania i pragnień. Moja babcia nosiła tylko czerwone paznokcie. Choć bardzo mi się to podobało, jakoś bałam się go nosić. Dopiero gdy zbliżałem się do pięćdziesiątki, zacząłem mieć poczucie, że nie ma sensu dalej grać na małą skalę. Choć osiągnąłem wiele, ludzie niewiele mnie widzieli. Czas wykazać się odwagą. W tamtym momencie nie zawahałam się założyć czerwieni na paznokcie i usta. Nadszedł czas, aby iść. Nie było już żadnego ukrywania się. bądź odważny. Teraz mogę tańczyć z moją babcią, która ma 101 lat. Kolor czerwony nieustannie przypomina mi, że należę do niej i jej dziedzictwa. Czekajcie na charakterystyczną dla Marii czerwień!

Skoro już jesteśmy przy temacie lakieru do paznokci, jaka jest Twoja definicja piękna i w jaki sposób dodaje Ci ono sił (czy to w życiu osobistym, zawodowym, czy w obu przypadkach)?

Piękno nie podlega negocjacjom. Często uczyliśmy się, że nie zasługujemy na piękne rzeczy lub że piękno jest luksusem, ale powiedziałbym, że jest koniecznością. Kiedy jeszcze wchodziłam do tej branży, bez względu na to, jak niewiele miałam, szukałam piękna na każdym kroku. To jest w moim stylu, moich wnętrzach, mojej wygodzie, mojej zabawie i moich wycieczkach na łono natury. To system wartości i sposób na życie. Już na początku zdecydowałam się doceniać piękno i widzieć je wszędzie, co ostatecznie umożliwiło mi uzyskanie wglądu poza siebie i osiągnięcie mojego najwyższego potencjału.

Jak wspomniano w jeden z twoich kawałków W Krainie Mary całkowicie przewyższyłeś hollywoodzkie schematy. Czy możesz krótko wyjaśnić swoje podejście do branży zarówno początkującym, jak i doświadczonym pisarzom?

Mój podręcznik do zabawy to klasyk. To tak proste, jak podjęcie decyzji, czego naprawdę chcesz, usiąść gdzieś i zacząć pisać. Gdy już to zrobisz, zapytaj współpracowników, których podziwiasz i, jeśli to możliwe, weteranów, od których chciałbyś się uczyć (czyli mentorów), i uzyskaj ich opinie. Poświęć kilka dni, aby posiedzieć z tym, co usłyszałeś, na przykład na plaży, spacerując po dolinach lub pijąc herbatę w ulubionej kawiarni i, jak powiedziała Lorraine Hansberry: „Nigdy nie bój się usiąść na chwilę i pomyśleć .” Po kilku dniach plus trochę gotowania, zajmowania się sztuką i słuchania muzyki, nadszedł czas, aby usiąść w fotelu i pisać.

Bez względu na to, jak zmienia się nasza branża i jakie nowe technologie są dostępne, nigdy nie będzie to możliwe, dopóki nie usiądziemy w fotelu i nie zaczniemy pisać. Teraz, mając na plecach sztuczną inteligencję, lepiej zagłębijmy się w większą, bardziej połączoną ludzką rzeczywistość.

Patrząc w przyszłość, jakie historie chciałbyś usłyszeć więcej w Hollywood?

Jako gawędziarz jestem dumny ze swojej umiejętności opowiadania prawdy poprzez fikcję. A ponieważ branża – i świat – wciąż się zmienia i kształtuje, mam nadzieję, że prawdą pozostanie wartość prawdy w opowiadaniu historii, zwłaszcza skupienie się na kondycji ludzkiej osób często marginalizowanych. A w 2023 r. w czarnym krajobrazie nadal brakuje tak wielu historii, które chcę opowiadać dalej. Chcę opowiadać historie, które nie zawsze podkreślają zewnętrzne trudności, przed którymi stoimy, ale raczej złożoność i wyzwania wynikające z naszych wielu ludzkich pragnień.

READ  Wokół miasta: Kalendarz wydarzeń w Brantford, Brant i regionie