Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Beats Teams With Olive & June Aby zobaczyć nową, oszałamiającą kolekcję lakierów do paznokci: kup tutaj

Beats Teams With Olive & June Aby zobaczyć nową, oszałamiającą kolekcję lakierów do paznokci: kup tutaj

Wszystkie prezentowane produkty i usługi są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże Billboard może otrzymać prowizję od zamówień złożonych za pośrednictwem łączy detalicznych, a sprzedawca może otrzymać pewne dane podlegające kontroli do celów księgowych.

Beats wkracza do świata urody w ramach swojej pierwszej współpracy z marką kosmetyczną Oliwka i czerwiec. Marka technologiczna wyrobiła sobie markę w Słuchawki I Słuchawki nauszne Gra jest z nią Pokonuje Studio Buds+ Aby uczcić swoje najnowsze odcienie: Cosmic Silver, Cosmic Pink, Beats oraz Olive & June, wypuściliśmy Linia paznokci w środę (6 września), podczas którego zaprojektujesz swój wygląd w oparciu o akcesoria technologiczne.

Więcej z Billboardu

Nowa grupa składa się z dwóch osób Nowe odcienie lakierów do paznokci Które są również kompatybilne z Studio Buds+ Wciśnięcie paznokci Zainspirowane wyglądem i wrażeniami słuchowymi, jakich można oczekiwać od prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych.

W środę (6 września) marka kosmetyczna uczciła tę premierę postem na Instagramie, w którym zaprezentowała nowe odcienie obok słuchawek.

„Kolekcja @beatsbydre x @oliveandjune jest już dostępna. Nowa era metalicznego mani inspirowanego najnowszą technologią Beats. Link w bio do zakupu limitowanych edycji lakierów i pras! Przeczytaj podpis.

Popularność marki Olive & June wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat dzięki szerokiej gamie zestawów do pielęgnacji paznokci godnych zastosowania w salonie fryzjerskim, które mają na celu pomóc przenieść salon paznokci bezpośrednio do Twojego domu. obraz Testowała nawet bestsellery Grupy systemowe Mani Można zaświadczyć, że są łatwe w użyciu, a lakier do paznokci nie odpryskuje łatwo. Możesz także dostosować swoją kolekcję za pomocą szerokiej gamy kolorów, które zmieniają się w zależności od pory roku lub współpracy.

Czytaj dalej, aby kupić nową kolekcję.

Metaliczny lakier do paznokci w kolorze różowym i srebrnym

Metaliczny lakier do paznokci w kolorze różowym i srebrnym

Wyprzedza polski duet

cena: 18 dolarów

READ  Czołg armii M1 Abrams został nazwany „wojownikiem” szkolącym się do wojny w Europie

Kup Teraz

Dodaj trochę blasku swoim paznokciom, wykraczając poza klasyczny wygląd szkła. Ten Bukiet Zawiera różowe i srebrne metaliczne odcienie lakieru do paznokci, których możesz użyć, aby dostosować wygląd paznokci, niezależnie od tego, czy jest to metaliczny manicure francuski, czy pełny wygląd paznokci. Odcienie można także kupić osobno Tutaj Gdyby tylko jeden cień przykuł Twoją uwagę.

Zestaw pięciu pras do paznokci

Zestaw pięciu pras do paznokci

Pokonuje pakiet wciskany

cena: 50 dolarów

Kup Teraz

Zmień swój styl paznokci jednym dotknięciem – nie jest wymagana wizyta u specjalisty ds. paznokci. Pakiet skompresowany z oliwkami i czerwcem Zawiera pięć różnych wzorów paznokci, które możesz mieszać i dopasowywać według własnego uznania. Każdy zestaw zawiera 42 gwoździe, podkładkę przygotowawczą, nieniszczący klej do paznokci, drewniany patyczek do skórek, pilnik do paznokci 2 w 1 i bufor. Jeśli wolisz przechowywać je oddzielnie Kliknij tutaj.

Aby uzyskać więcej Rekomendacje produktówSprawdź nasz raport dot Lepiej naciśnij paznokcie, Piękne cycuszki I Kosmetyki, które uwielbiają gwiazdy.

Lepsze niż talerz

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.