Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Monopoly: Czarodziej wprowadza handel na kontynent

Monopoly: Czarodziej wprowadza handel na kontynent

Monopol Drodzy obserwujący, ogłoszono nową wersję gry. Popularna gra planszowa, będąca niegdyś krytyką kapitalizmu, przeniosła się do kilku licencjonowanych nieruchomości. Roblox, Upadek mężczyzn, Przejście dla zwierzątLista jest długa. Teraz tam Monopol: Wiedźmin.

Monopol: Deklaracja Wiedźmina

Jak wynika z oficjalnego komunikatu prasowego The Op, Monopol: Wiedźmin Wprowadzi do gry Monopoly akcję polegającą na zabijaniu potworów z serii dark fantasy.

Gracze będą kupować, sprzedawać i wymieniać potwory z serii, w tym Bruxa, Crone, Leshen i nie tylko. Niestandardowa plansza do gry będzie zawierać główne postacie, takie jak Geralt, Yennefer i inne postacie widoczne w grze wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Oczywiście, to pozostaje MonopolOznacza to, że będziesz nadal kupować nieruchomości. Podróżując po kontynencie, będziesz handlować niestandardową walutą krasnoludzkiego banku Vivaldi, wykorzystując to bogactwo do tworzenia domów i pałaców w całym kraju.

Zgodne z Magik Franczyza, talie kart również przeszły lifting. Karty Skrzyni Społeczności są teraz kartami Nagród, bez wątpienia odnoszącymi się do potworów, a karty Szansy są teraz kartami Prawa Niespodzianki.

Ostatecznie cel jest wciąż ten sam: wygrywa osoba z największą liczbą monet.

Karaluch na dachu to tylko żart. Kocham go.

Oprócz tego, Monopol: Wiedźmin Będzie zawierał sześć niestandardowych żetonów kolekcjonerskich. Symbole te obejmują Kaer Mohren, Płoć na dachu, płonącą księgę, kryształową czaszkę i lutnię.

Magik Jest to seria mrocznych powieści fantastycznych autorstwa polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego. Od tego czasu serial został zaadaptowany do kilku znanych gier wideo autorstwa CD Projekt Red, a także do wysokobudżetowego serialu strumieniowego w serwisie Netflix.

Magik „To jedna z najbardziej kultowych serii, która przebiła się przez wiele mediów, aby spotkać swoich fanów tam, gdzie się znajdują – od jej początków na kartach książek po sukces w świecie gier wideo, a obecnie stał się hitem serialu w serwisie Netflix” powiedział Dane Chapin. , dyrektor generalny The Op. „Jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia fanom zupełnie nowego sposobu na przeżycie Magik Z dedykowaną grą planszową w jednej z ulubionych gier planszowych w Ameryce.”

Monopol: Czarownicar jest teraz dostępny na Strona sklepu Op. Obecnie jego sugerowana cena detaliczna wynosi 44,99 USD.

READ  Co pojawi się w brytyjskim serwisie Netflix w styczniu 2023 r