Tech

Czy Instagram nie działa? Użytkownicy skarżą się, że aplikacja nie jest aktualizowana i występują problemy techniczne

Wygląda na to, że Instagram przestał działać poprawnie, a użytkownicy narzekają, że nie mogą z niego korzystać jak zwykle.

Skargi obejmowały brak aktualizacji kanału informacyjnego, brak wysyłania bezpośrednich wiadomości lub brak możliwości publikowania komentarzy – a także brak dostępu do aplikacji w ogóle.

Według strony śledzącej Down Detector, problemy były testowane na całym świecie, które zgłaszały problemy przez cały ranek, ale wzrosły około południa czasu brytyjskiego.

Ale wydaje się, że nie dotyczy to wszystkich użytkowników. Wydawało się, że niektórzy potrafią normalnie załadować kanał i wchodzić z nim w interakcję – i nie jest jasne, co pozwoliło im obejść problemy.

Facebook powiedział w oświadczeniu, że jest świadomy problemów z Instagramem. „Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalności i przepraszamy za wszelkie niedogodności” – powiedziała.

Down Detector zasugerował również, że mogą wystąpić problemy z WhatsApp i Facebookiem, co wskazuje, że problem może dotyczyć serwerów firmy.

Mark Zuckerberg i zarząd Facebooka chcą ściślej połączyć trzy platformy komunikacyjne, mając nadzieję, że wszystkie będą działać z tego samego tła.

Oznacza to, że użytkownicy mogą wysyłać wiadomości między trzema różnymi aplikacjami. Krytycy zwracają jednak również uwagę, że utrudni to lub uniemożliwi jakikolwiek potencjalny rozpad regulacji – co oznacza również, że problemy z jedną usługą Facebooka mają tendencję do napędzania innych.

READ  Dragon Quest 12 ukształtuje przyszłość serii, mówi Square Enix Boss

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment