Tech

Random: Czy widziałeś ten ukryty dialog w Zelda: Breath Of The Wild?

Jeśli nie masz dość głosu księżnej Zeldy, ale smutnego głosu księżnej Diany Oddech dzikościNastępnie przygotuj się do ponownego rozpoczęcia gry, ponieważ ten użytkownik Reddit znalazł dodatkowe dialogi, które zobaczysz tylko wtedy, gdy nie będziesz w porządku.

Pierwszym zadaniem, jakie otrzymasz po opuszczeniu Wielkiej Płaskowyżu, jest odnalezienie Impy, ale jeśli odwiedzisz Divine Beasts przed wizytą Impa w Kakariko Village, księżniczka Z użyje tajemniczego telepatycznego pagera, aby poinformować cię o w pełni zainfekowanych potworach. Zamiast tego umowa Gannona.

Ale czekaj, jest więcej! Od tego czasu surowo Impa wzruszył ramionami, ja też dostałem nowy dialog – coś w rodzaju „no cóż, chyba nie potrzebujesz mojej pomocy”.

W swojej pierwszej grze (lub po prostu graniu) Breath of the Wild prawdopodobnie robiłeś rzeczy w kolejności, w jakiej zostały powiedziane, przynajmniej na początku – ale w późniejszych biegach, zwłaszcza szybkich wyścigach, prawdopodobnie bardzo łatwo jest znaleźć „Ukryty” dialog.

Dodatkowo nie jest to jedyny alternatywny dialog, jaki możesz uzyskać – jest też dialog, który pozwala pominąć Księcia Sydona w drodze do Domeny Zory, chociaż nie wyobrażamy sobie, dlaczego miałbyś:

READ  Pixel 6 mógł wycieknąć, a nie raz przez Google

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment