Tech

Nowy Pokemon pojawi się w Pokemon Go w przyszłym tygodniu

W ramach obecnego sezonu psotnego Pokémon Go w grze pojawi się nowy Pokémon, Inkay, i jego ewolucja, Malamar. Pokemony typu psychicznego zostały po raz pierwszy wprowadzone w Pokemon X i Y, a Niantic powiedział, że jego unikalny styl ewolucji zostanie przeniesiony z głównych gier.

Inkay przybędzie w ramach wydarzenia Psychic Spectacular, które obejmie wiele innych psychicznych Pokémonów, od 8 września do 13 września – tylko niewielka część trzymiesięcznego sezonu psot. Inkay będzie dostępny jako rzadkie spotkanie lądowe, ale można go również odkryć podczas jednogwiazdkowych rajdów lub wykonując misje badawcze w terenie. Inkay można uaktualnić do Malamar „tylko w wyjątkowych okolicznościach” Aktualizacja Niantic „Trenerzy, którzy podróżowali przez region Kalos w Pokémon X i Pokémon Y, mogą mieć pojęcie o tym, jakie mogą być te warunki” – dodał.

Teraz graj: Zwiastun 5-lecia Pokemon Go

Wydarzenie da również graczom więcej okazji do złapania innych Psychic Pokémonów podczas potyczek, rajdów i zadań. Należą do nich takie postacie jak Abra, Drowzee, Gothita, Solosis i Elgyem w regularnych potyczkach oraz Staryu, Chimecho, Bronzor, Espurr, Alolan Raichu, Wobbuffet, Medicham i Metagross w raidach.

Gracze będą mogli również ukończyć kolejną część misji Special Research Season of Mischief, która ujawni więcej na temat legendarnego i tajemniczego Pokemon Hoopa.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment