Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy ciche bliźniaki są na Netflixie?  (miejsce oglądania)

Czy ciche bliźniaki są na Netflixie? (miejsce oglądania)

Ciche bliźniaki Teraz się! Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ten wyczekiwany dramat? Jeśli tak, mamy cię w zasięgu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, gdzie możesz oglądać Ciche bliźniaki.

Nowy dramat wyreżyserowała polska scenarzystka i reżyserka Agnieszka Smoczyńska na podstawie scenariusza Andrei Seigel. Smoczyńska słynie z horroru z 2015 roku pokusa. Ponadto możesz rozpoznać Seigel jako współautora Netflix Comedy Waseem: tajemniczy film Netflix.

Ciche bliźniaki Na podstawie powieści Marjorie Wallace o tym samym tytule. Oparta jest również na prawdziwej historii i śledzi życie prawdziwych bliźniaków jednojajowych Johna i Jennifer Gibbons, którzy stali się znani jako „cisi bliźniacy” po tym, jak postanowili nie rozmawiać z nikim innym przez wiele lat.

Czarna panteraW głównych rolach wystąpiły Laetitia Wright i Tamara Lawrence. Reszta obsady to Lea Mondesir Symonds, Eva Ariana Baxter, Nadine Marshall, Triva Etienne, Michael Smiley, Jodi May, Jack Bandera, Kinga Bryce, Amara Jay Saint-Aubin, Tony Richardson i Declan Joyce.

Czy ciche bliźniaki są na Netflixie?

Niestety, tego filmu nie znajdziesz nigdzie w serwisie streamingowym. Istnieje jednak możliwość, że w przyszłości Netflix nabędzie prawa licencyjne do filmu. W tej chwili tak nie jest. Jeśli Netflix nabędzie prawa do tego filmu, poinformujemy Cię o tym.

Gdzie oglądać Ciche bliźniaki?

Dramat jest obecnie pokazywany wyłącznie w teatrach. Możesz znaleźć programy w pobliżu, sprawdzając stronę z filmami pod adresem Strona skupia się na funkcjach. Chociaż film nie jest obecnie dostępny do transmisji strumieniowej, prawdopodobnie trafi do Peacock jakiś czas po premierze kinowej. Ponadto najprawdopodobniej będziesz mógł kupić lub wypożyczyć film w późniejszym czasie w usługach takich jak Amazon Prime Video, Google Play, YouTube, Vudu itp.

Sprawdź oficjalny zwiastun, aby rzucić okiem!

Ciche bliźniaki Teraz w kinach. Czy obejrzysz dramat?

READ  Powołanie Donalda Tuska na stanowisko Premiera RP było wydarzeniem, które trzeba było zobaczyć w warszawskim kinie