Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kompromis Górniak w TVN! co jest z nią nie tak?

Edita Górniak od dziesięcioleci pracuje w polskiej przestrzeni wystawienniczej. Ma na swoim koncie kilka naprawdę świetnych hitów i oczywiście jest wysoko w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Wśród polskich muzyków pop była chyba najbliżej prawdziwie międzynarodowej kariery. Udało się to jednak tylko częściowo, choć w latach 90. udało mu się osiągnąć pewien rozgłos w wielu krajach Europy.

Dziś jednak to już przeszłość, a Edzia nastawiona jest głównie na podbój polskiego rynku, choć nie idzie z tym w parze.

Fani od lat proszą o album, ale Gurnyak się nie spieszy. W ostatnich latach wydała kilka singli, ale też nie odniosła wielkiego sukcesu.

Ale niewątpliwie głośno mówi o piosenkarzu i zawsze. To dlatego, że pojawił się w wielu programach telewizyjnych i wciąż budzi wielkie emocje, ale głównie ze względu na swoje życie prywatne.

Ostatnio media pisały głównie plotki na temat jej własnych teorii spiskowych i jej podejścia do szczepień przeciwko COVID-19, a ona jest wielkim antagonistą.

Na szczęście Edita śpiewa również na imprezach i nadal daje świetne występy. Chociaż taki weteran, wypadki mogą się zdarzyć.

Tak też było we wtorek wieczorem podczas „Top of the Top Sopot Festival 2021” emitowanego przez TVN.

Gurnak miał zaśpiewać dwa utwory. Najpierw wybrała „Kolorowy wiatr” z filmu „Pocahontas”. Przed występem powiedziała pokornie: „To błogosławieństwo, że ten kawałek wpadł w jej ręce”.

Niestety z podekscytowania tym faktem.. zapomniałem tekstu!

„I cudownie, zapomniałam scenariusza, tradycyjnie…” – wyjaśniła podczas występu piosenkarki.

Aż trudno uwierzyć, że po tylu latach wciąż miewa takie wpadki, a tak jest w przypadku piosenek, które śpiewa od lat!

Następnie zaśpiewała „Co mi pan dasz” z repertuaru Bajmu, mówiąc, że ta piosenka uratowała jej życie w dzieciństwie. Na szczęście niczego tu nie pomyliłeś.

READ  8 albumów, które powinieneś usłyszeć w tym tygodniu

Oczywiście Edzia też wyglądała dość oryginalnie, bo miała na sobie oversizową koszulę, przewiązaną w talii paskiem i wysokie błyszczące skórzane buty.

Jak ci się podoba?

***