Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czego oczekujesz od Retro PlayStation Games na PS5 i PS4?

Czego oczekujesz od Retro PlayStation Games na PS5 i PS4?

Zdjęcie: Push Square

Podczas tego było nieoczekiwane podekscytowanie Kwiecień beznadziejnie nudny wcześniej dzisiaj Kiedy kilka klasycznych filtr syfonowy Gry są przeznaczone do wydania na PlayStation 5 i PS4 w Korei Południowej. Wersje – rozwija się praktycznie w każdym wpisie z serii, z wyjątkiem wyjścia na PS2 Filtr syfonowy: Dynastia Omega I trzecia gra z serii – potwierdza, że ​​możemy być u progu renesansu wersji retro na PlayStation, dzięki uprzejmości nadchodzącej PS Plus Premium.

Sony nie ujawniło jednak jeszcze wszystkich szczegółów, poza tym, że w gry na PS1, PS2 i PSP będzie można grać lokalnie, a PS3 będzie ograniczone tylko do przesyłania strumieniowego w chmurze. Świetny gracz PlayStation, którego właścicielem jest Jim Ryan obietnica Wyglądają „fajnie”, ale nie robią drobniejszych punktów, co nasuwa pytanie: co robić Naprawdę oczekiwanie? Nintendo, pomimo całej krytyki, jaką otrzymał, wykonało przyzwoitą robotę, rozszerzając swój katalog Switch Online i dodając kilka funkcji Quality of Life, takich jak zapisywanie, a nawet grywalna rozgrywka z emulatorami NES, SNES i SEGA Genesis.

To naszym zdaniem absolutne minimum – zwłaszcza jeśli chodzi o granie w gry PS1 na PS5. Większość nowoczesnych emulatorów na komputery PC jest wyposażona w wiele funkcji, które tchną nowe życie w klasyczne gry, niezależnie od tego, czy dodają filtry do grafiki, czy pozwalają zatrzymać postępy, gdziekolwiek jesteś. Na PS4 dostępnych jest wiele kompilacji, które w rzeczywistości oferują podobną funkcjonalność — Sega Genesis Klasyka Kolekcja od razu przychodzi na myśl.

Playstation 2 Playstation 2
Zdjęcie: Push Square

Spójrz na mnie Komentarze do naszego artykułu o filtrze syfonowym, o którym mowa powyżejNiektórzy oczekują też nagród. Chwila Sony złożyło różne patenty Przez lata było to uważane za wąskie gardło podczas krótkotrwałego programu PS2 Classics firmy, a jeden inżynier stwierdził, że może to zająć do trzech miesięcy Aby dodać trofea do starych gier. Wręcz przeciwnie, istnieją strony takie jak Osiągnięcia w stylu retro Działa to w parze z oprogramowaniem takim jak RetroArch, aby wspierać osiągnięcia w starszych grach – i co ciekawe, seria Siphon Filter jest w pełni obsługiwana.

READ  Obsługa DLSS 3 Starfielda pojawi się wkrótce w wersji beta

Pojawia się również pytanie, czy PlayStation powtórzy zasadniczy grzech oferowania 50 Hz wersji gier, gdy istnieją wersje 60 Hz. To jest przeoczenie Niewytłumaczalnie wykonane z PS klasyczny, eliminując jakiekolwiek zainteresowanie kluczowymi graczami w tym produkcie, którego z pewnością nie da się powtórzyć. Z PS Plus Premium wystartuje 23 maja W niektórych częściach Azji niedługo powinniśmy spodziewać się jakiegoś oficjalnego potwierdzenia. W międzyczasie jesteśmy ciekawi funkcji ty Myślę, że zostanie zaprezentowana symulacja retro Sony.

Jak zawsze, daj nam znać, czego się spodziewać w sekcji ankiet i komentarzy poniżej. Czy uważasz, że byłaby to prosta symulacja bez dzwonków i gwizdów, czy też oczekujesz, że Sony wykona więcej pracy, aby zapewnić poprawę jakości życia, taką jak zapisy, zwroty, a być może nawet nagrody?