Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niantic twierdzi, że po porażce Shiny Primal Groudon nie ma gwarancji, że pokemony Raid zostaną złapane

opublikowany: 2023-02-26 T19:12:09

zaktualizowane: 2023-02-26 T19:12:17

Wsparcie Niantic twierdzi, że złapanie Pokemona Shiny Raid nie jest gwarantowane po bolesnej porażce gracza Shiny Primal Groudon.

Pokemon Go Raids to jeden z najtrudniejszych aspektów gry. Gracze mogą walczyć z przyjaciółmi przeciwko potężnym Legendarnym Pokémonom lub Mega-Ewoluowanym Pokémonom, mając szansę na złapanie go, jeśli im się powiedzie.

Wielu trenerów bierze udział w tych bitwach, aby upolować znamienitego bossa. W niektórych przypadkach te najazdy są jedynym sposobem na znalezienie tych błyszczących legendarnych pokemonów, a zakup przepustek rajdowych może być kosztowny dla oddanych łowców. Do tej pory gracze działali w założeniu, że błyszczący bossowie, których znaleźli po pokonaniu rajdu, byli w 100% gwarantowani.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Jednak po tym, jak graczowi nie udało się złapać Shiny Primal Groudon podczas wydarzenia Pokemon Go Tour: Hoenn, powiedziano mu, że ich Shiny Raid Boss nigdy nie mają gwarancji, że zostaną złapani.

Pierwotny Groudon i Pierwotny Kyogre w Pokemon GoNiantic

Złapanie Shiny Raid Boss nigdy nie jest gwarantowane

Podczas Pokemon Go Tour: Hoenn Niantic wprowadził pierwotne rajdy z pierwotnymi formami Omega Ruby i Alpha Saphire Groudona i Kyogre. A te naloty są tak zniechęcające, jak wyglądają.

Te rajdy wymagają co najmniej siedmiu trenerów wysokiego poziomu, aby mieć szansę ich pokonania, nie wspominając już o walce z problemami z połączeniem i błędami. Jest więc zrozumiałe, dlaczego użytkownik Reddit nelajer21 Był zdenerwowany po tym, jak Shiny Primal Groudon zerwał każdą piłkę, co zakończyło się nieudanym spotkaniem.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Jednak w konfrontacji ze wsparciem Niantic w sprawie ich utraty spotkali się z następującym stwierdzeniem: „Teraz, jeśli chodzi o twoje obawy dotyczące Shiny Legendary lub Raid Boss, nie było to niezawodne. Jak każdy inny Pokemon, jest trudny do złapania i może uciec albo też się uwolnij”.

Pomimo tych twierdzeń, anegdotyczne dowody i spojrzenie na kod gry wydają się wskazywać, że udane uderzenia Pokeballem dadzą 100% wskaźnik złapania. Wiedząc o tym, gracze podali inne powody, dla których nelajer21 przegrał z Shiny Primal Groudon.

„Myślałem, że jedziesz szybko, więc się uwolniłem” – skomentował jeden z użytkowników, zakładając, że OP był w samochodzie w czasie polowania. Inny stwierdził: „Albo to, albo straciłeś sygnał GPS”, odnosząc się do błędu, który może uniemożliwić graczom złapanie Pokemona.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Jest to funkcja bezpieczeństwa wdrożona przez Niantic, aby zniechęcić trenerów do grania podczas jazdy. W przeszłości widzieliśmy, jak gracze tracili Shiniza z powodu zbyt szybkiego poruszania się podczas pojedynku, i to może być podobny przypadek.