Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Crysis 2 Remastered Teased przez Crytek

Wydaje się, że Crytek wywołuje zbliżającą się reklamę Crysis 2 Remastered.

oficjalny Konto Crysis na Twitterze Napisał „Nazywali mnie prorokiem” 20 maja, wers wygłoszony przez „proroka” majora Lawrence’a Barnesa w 2011 roku w Crysis 2. 20 maja po tym wersie nastąpił Zrzut ekranu z Crysis 2, Co możecie zobaczyć poniżej, co mniej więcej potwierdza, że ​​rewelacja jest tuż za rogiem.

Crysis Remastered został wydany na PS4, Xbox One i PC (za pośrednictwem Epic Games Store) 18 września 2020 r., Po tym, jak został przełożony z powodu mieszanej interakcji fanów z wyciekiem materiału z gry i wydaje się, że Crytek niedokończony przenosząc gry Crysis na nowoczesne konsole.

W naszej recenzji gry Crysis 2 powiedzieliśmy: „To przyjemne, zabawne doświadczenie, w którym unika się anemicznych zasad gry napisanych przez goryla strzelca o wadze 500 funtów. Gra dobrze, promuje kreatywne rozwiązywanie problemów i zapewnia serię eskalacji i zmieniające się konfrontacje i scenariusze, które popchną cię do myślenia w sposób, który tylko nieliczni strzelcy mają w erze coraz bardziej zorientowanych prób. Podczas gdy Crysis 2 traci swoją pozycję w kilku dziwnych momentach, Crytek spełnia więcej niż obietnice z ich poprzednich gier .

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Crysis i innymi grami, które masz rację, a w większości źle, o życiu w 2020 roku.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Osadź tweeta i dalej Skurcz.

READ  Według doniesień People Can Fly zwalnia 30 deweloperów w miarę zmniejszania się zakresu gier Square Enix