Tech

Crysis 2 Remastered Teased przez Crytek

Wydaje się, że Crytek wywołuje zbliżającą się reklamę Crysis 2 Remastered.

oficjalny Konto Crysis na Twitterze Napisał „Nazywali mnie prorokiem” 20 maja, wers wygłoszony przez „proroka” majora Lawrence’a Barnesa w 2011 roku w Crysis 2. 20 maja po tym wersie nastąpił Zrzut ekranu z Crysis 2, Co możecie zobaczyć poniżej, co mniej więcej potwierdza, że ​​rewelacja jest tuż za rogiem.

Crysis Remastered został wydany na PS4, Xbox One i PC (za pośrednictwem Epic Games Store) 18 września 2020 r., Po tym, jak został przełożony z powodu mieszanej interakcji fanów z wyciekiem materiału z gry i wydaje się, że Crytek niedokończony przenosząc gry Crysis na nowoczesne konsole.

W naszej recenzji gry Crysis 2 powiedzieliśmy: „To przyjemne, zabawne doświadczenie, w którym unika się anemicznych zasad gry napisanych przez goryla strzelca o wadze 500 funtów. Gra dobrze, promuje kreatywne rozwiązywanie problemów i zapewnia serię eskalacji i zmieniające się konfrontacje i scenariusze, które popchną cię do myślenia w sposób, który tylko nieliczni strzelcy mają w erze coraz bardziej zorientowanych prób. Podczas gdy Crysis 2 traci swoją pozycję w kilku dziwnych momentach, Crytek spełnia więcej niż obietnice z ich poprzednich gier .

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Crysis i innymi grami, które masz rację, a w większości źle, o życiu w 2020 roku.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Osadź tweeta i dalej Skurcz.

READ  Zmiana marki na PlayStation Home to marzenie fanów

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment