Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Uderzenia kart Pokemonów powodują teraz brzydkie widoki

Wcześniej w maju sklepy Target zlokalizowane w Ameryce Tymczasowo oczekująca sprzedaż Z różnych kart kolekcjonerskich, w tym kart Pokémon.

Było dość oczywiste, że napięcia były wysokie, gdy 35-latek został napadnięty na docelowym parkingu, aby go kupić, a teraz pojawiły się nagrania wideo dorosłych gromadzących się na podjeździe na podjeździe. jeszcze Przechowuj i czyść półki na karty w ciągu kilku sekund. Uwaga: te zrzuty ekranu zawierają wulgarny język.

Aktualności Arabia Saudyjska @ SaudiNews50 „Jeśli masz szczęście, że zauważysz jakieś karty Pokemonów na wolności, okaż szacunek i zostaw je innym trenerom. Każdy zasługuje na to, by cieszyć się tym hobby i nie dać się zniszczyć pałkarzom”.

Ten film wideo został pierwotnie udostępniony przez tcg_grassi na Instagramie Pokazuje, jak „wymagane” karty kolekcjonerskie są w danej chwili obecne w niektórych lokalizacjach. Mówiąc to, wielu widzów w mediach społecznościowych wskazuje, że ci ludzie są raczej spekulantami niż prawowitymi fanami – dalej wyjaśnia, jakie byłyby karty i paczki Prawdopodobne Ostatecznie w witrynach takich jak eBay za najwyższego dolara.

Wielu fanów Pokémon Trading Card prosi teraz o więcej sklepów, aby usunąć karty z torów i zamiast tego sprzedawać je za ladą lub online, oprócz ograniczania zakupów. Pomimo zawieszenia sprzedaży w sklepie przez Target, karty nadal można kupować w ich sklepie internetowym.

[email protected] „Sklepy powinny mieć zasady, zgodnie z którymi można kupić tylko dwa opakowania naraz lub przechowywać karty za ladą”.

Co myślisz o powyższym filmie? Dziwisz się, że ludzie zachowują się w ten sposób na kartach kolekcjonerskich? Zostaw komentarz poniżej i bądź bezpieczny.