Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co myślisz o najnowszym Nintendo Direct?

Co myślisz o najnowszym Nintendo Direct?

Zdjęcie: Nintendo / Capcom / Nintendo Live

Nintendo Direct Week to zarówno radość, jak i przekleństwo tygodnia akcji dziennikarzy gamingowych. Wiele do omówienia! Mało czasu! Dużo hałasu! Następnie spędzasz następne dwa tygodnie analizując wszystko, omawiając wszystko, zastanawiając się nad szczegółami, o których Direct ci nie powiedział.

Ten Direct był bardzo dobry pod wieloma względami – nie Mario (chyba, że ​​liczyć film i okazjonalne Kórliki), ale trochę Zeldy, dużo Indies, Splatoon, Bayonetta, Resident Evil, GoldenEye, jak podsumowanie piosenek Nintendo Strongest.

Co zespół NL myśli o Directu? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!


Jakie były Twoje oczekiwania?

Kate: …co prawda byłam gotowa na obiecaną/przeciekłą „Zelda Burst”, która nigdy nie nadeszła, ale tak naprawdę nie miałam żadnych innych oczekiwań. Chciałabym być zaskoczona zawartością Directa i byłam!

Jim: Przyznam, że moje oczekiwania były dość wysokie po tym, jak obiecałem port Zelda dla każdej gry znanej człowiekowi, ale to oznaczało, że nie byłem przygotowany na wszystko inne – czego, jak się okazuje, było dużo!

Olly: Słuchaj, teraz przygotowywałem się mentalnie wcześniej na wyraźny brak Zeldy, ponieważ naprawdę staram się uwierzyć we wszystko, co mówią przecieki, pomimo oczywistego faktu, że istnienie tego Directa zostało prawidłowo przewidziane. Spodziewałem się wielu niespodzianek, mimo wszystko, dzięki Bogu, że przyszło ich pod dostatkiem.

Alana: Nawet z plotkami o „Wybuchu Zeldy”, właściwie nie spodziewałam się oddechu od Wi… Och, czekaj, Łzy królestwa pojawić się. Ale poza tym wszedłem jak zwykle – umiarkowane oczekiwania. A dla mnie Direct wyrzucił mnie z wody.

emblemat ognia zderzenia

Olly: Nigdy nie brałem udziału w Fire Emblem, więc nie mam żadnych mocnych pomysłów na ten temat, obawiam się…!

Kate: Czuję, że mamy dużo Fire Emblem. Ale wiem, że przeszkadza mi, gdy ludzie mówią, że mamy wiele gier lub gatunku, który lubię, ponieważ zdecydowanie się nie zgadzam… więc powiedzmy, że myślę Mam Ma wystarczająco dużo emblematu ognia.

READ  Dzisiejsze oferty na żywo na iPhone'a 13, iPhone'a 11 i Samsunga S21

Jim: Wow, zaczynając od tego ujęcia misternie zaprojektowanego sufitu w Direct, gdzie wszyscy spodziewali się porozmawiać o rzeczach Zeldy… Jeez Nintendo, mów o bijącym moim sercu.

Alana: Cóż, całkowicie myślałem, że to coś innego, potem Zelda, zanim to było Fire Emblem. Wygląda naprawdę czysto! Animacja była śmiesznie dobra. Nie jestem wielkim fanem Fire Emblem, ale znam ludzi, więc cieszę się z was wszystkich!

Weź dwa

Jim: Jestem gotowy na małą współpracę na kanapie. Wizualizacje są trochę paskudne, ale hej, jestem tu tylko po fabułę i dobre wibracje.

KATE: To wydaje się idealnie pasować do Switcha, więc cieszę się, że to widzę. Wygląda jednak o wiele gorzej niż na Xbox Series X, co jest trochę smutne. To piękna gra.

Anna: Prawda?? Wydaje się to bardzo trudne. Wiem, że Hazelight powiedział, że jest mało prawdopodobne, aby gra doczekała się portu na Switcha, ale zakładam, że zwycięzca Gry Roku to zmieni. Słyszałem o tym świetne rzeczy, ale powiem szczerze, że nie bardzo mnie to interesuje. W tej chwili nie mam też nikogo grającego osobiście.

KATE: Zastanawiam się, czy Nintendo rzuciło w nich pieniędzmi, żeby to zrobić? Wątpię. Microsoft, Sony i Nintendo prawdopodobnie nie.

Boks Fitness: Pięść Gwiazdy Północnej

Jim: Trochę jak, gdy widzisz jedną z tych ras psów, na przykład Chihuahua zmieszaną z Husky. Patrzysz na niego i myślisz: Jak… jak to się stało?

Alana: Naprawdę myślałam, że to jest to Pięść Gwiazdy Północnej: Raj utracony (Gra Ryu Ga Gotoku Studio PS4) Początkowo. Ale fitness bokserski? pewno! Zmień to. Rozbawiło mnie to.

Kurtka

Jim: Cóż, przyznaję, mój sygnał zabrzmiał podczas ujawniania tego, więc musiałem później nadrobić zaległości. Ale och wow, to jest jak ciepły uścisk. Jestem gotowy, mały lisiu, już nigdy nie pozwolę, aby złe WiFi cię zawiodło.

READ  Test Gran Turismo 7 Beta pojawia się na stronie PlayStation - GTPlanet

Alana: To jeden z tych, które mam w Game Passie, ale nie mogłem jeszcze w nie zagrać! Spójrz na tego małego lisa! Jest bardzo słodki! Przenośność na Switchu jest prawdopodobnie tym, co skłania mnie do grania…

Harvest Moon: wspaniałe życie

Kate: AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! A Wonderful Life była moją pierwszą grą Harvest Moon, więc jestem zachwycona, że ​​otrzymała świeży dotyk farby. Ale… zmienili nazwy wszystkich postaci! To dla mnie bardzo dziwne! Nie obchodzi mnie to, daj mi daj mi daj. Następnie przerób także wszystkie gry DS.

Jim: *ciche szepty* Nie oddałem tyle mojej miłości Harvest Moon. Może to coś zmieni, ale ehhhhhh.

Ollie: Podobnie jak Kate, to była moja pierwsza gra w Harvest Moon i nadal jest prawdopodobnie moją ulubioną grą, więc cieszę się, że dostała remake! Nie mogę się doczekać, aby po prostu odpocząć na mojej farmie i usłyszeć cudowną melodię… ach.

Alana: O mój Boże, to był mój dżem do uprawy. Zajęło to tak Dolina Stardu Aby znaleźć inną grę rolniczą, która naprawdę podrapała mnie, więc naprawdę nie mogę się doczekać, aby wybrać tę w przyszłym roku. GameCube powraca!

Spluton 3

Jim: Czy naprawdę zamierzasz dać nam Splatfest, gdzie jedną z opcji jest „ZABAWA” i oczekujesz, że ludzie zastanowią się, czy wziąć „GEAR” czy „GRUB”? chodź człowieku!

Alana: Podoba mi się zwrot w pytaniu o Splatfest. Uwielbiam też Deep Cut. Ale Jim, jeśli nie wiesz kogo wybrać, zawsze głosuj na Big Mana.

Podróżnik Octopata II

Alana: No tak. tak. tak. Ja naprawdę kocham Ośmiornicowy podróżnikA HD-2D to najlepszy styl wizualny, jaki Square Enix bierze obecnie. Wygląda to na ogromne ulepszenie wizualne z oryginalnej gry. Muzyka brzmi niesamowicie. Obietnica ekscytujących, powiązanych ze sobą historii. I. gotowy.

READ  Czy ujawniono żywotność baterii Sony Project Q?

KATE: Square Enix musi znaleźć nową czcionkę.

Olly: Muszę zagrać więcej w pierwszą grę… Myślę, że mój brat pożyczył to ode mnie na jakiś czas… Przynieś to stary!

Jim: Osobiście uważam, że Square Enix mogło zrobić więcej w tym Direct…

farma

Jim: To rolnicza zjeżdżalnia, która łączy się z obracającym się kołem* Czar! Dobra robota, drużyna!

KATE: Powitali mnie od pierwszych pięciu sekund tego zwiastuna. Czy życie fantasy spotyka się z rolnictwem? Chciałbym być tym, który to zrobił. Jestem bardzo gotowa.

Perkusja: ostatnia linia taktów

Alana: Nie żartuję – to był dla mnie najważniejszy punkt Directa. Mam około 150 godzin w 3DS Rytm Gry i teraz boję się o mój portfel. 385 piosenek w grze podstawowej samotność Jednak to całkowicie głupie. Liczę na sterowanie przełącznikiem za pomocą ekranu dotykowego w trybie ręcznym, ale nie mam zbytniej nadziei. Wciąż jednak odbieram ten pierwszy dzień. Jestem bardzo podekscytowany graniem bardziej teatralnego rytmu.

Jim: „To podmuch muzyki z przeszłości!” Rozpaczliwie muszę wiedzieć, co było pierwsze, ten zwiastun otwierający, czy pomysł powrotu do serii Theathrythm.

Mario + Rapids: Iskry nadziei

Jim: Czekaj, co to za gra?

Alana: Nie widziałam o tym zbyt wiele rozgłosu i tak, uwielbiałam to, w co grałam w pierwszej grze, ale nie mogę się doczekać więcej. Nintendo musiało to pokazać, ponieważ wkrótce się ukaże. Jestem jednak podekscytowany tą ścieżką dźwiękową.

KATE: Jestem pewna, że ​​będzie dużo sprzedawać i brzmi to zabawnie, jeśli chodzi o franczyzę Mario, ale… nie ten który przemawia do mnie. Głównie dlatego, że naprawdę nienawidzę Rapids. Przepraszam!


Przejdź na drugą stronę, aby zobaczyć nasze przemyślenia na temat Pikmin, Harvestella, Bayonetta 3, Resident Evil, GoldenEye, Kirby…