Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Time Ring Adventure Otter Wilds właśnie otrzymał aktualizację dla Xbox Series X/S i PS5

Time Ring Adventure Otter Wilds właśnie otrzymał aktualizację dla Xbox Series X/S i PS5

Otter Wilds, gwiezdna przygoda na pierścieniu czasu – i Eurogamer roku 2019 – Od dewelopera Mobius Digital właśnie otrzymałem aktualizację nowej generacji dla PS5 i Xbox Series X/S.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony, Outer Wilds wprowadza graczy jako prowizorycznych badaczy kosmosu, gromadząc ich w miniaturowym układzie słonecznym obcych planet, które są całkowicie pełne tajemnic. Jest trochę kierunku, tylko okruch wskazówek, które wskazują na znacznie większą łamigłówkę, a wszystko to stopniowo rozwija się w cudowne pudełko z puzzlami, jak geniusz, którego ścigasz. I to jeszcze zanim zaczniesz radzić sobie z opadem z Układu Słonecznego, który resetuje się co 20 minut.

to jest zdumiewającyale chociaż Outer Wilds było technicznie grywalne wcześniej na PS5 i Xbox Series X/S dzięki wstecznej kompatybilności, „Gra nie jest… ponieważ gracze mogą napotkać sekcje, które nie są zoptymalizowane pod kątem konsol nowej generacji i mają inne problemy z kompatybilnością wsteczną, takie jak opóźnienie wejścia konsoli” — jak wyjaśnia Mobius w a Nowa publikacja.

Outer Wilds – teraz dostępne na Xbox Series X/S i PS5.

Dzisiejsze uaktualnienie zostało „zaprojektowane specjalnie dla konsol nowej generacji, aby rozwiązać te problemy i zwiększyć wydajność jeszcze bardziej niż wcześniej”. W tym celu pozwoli posiadaczom Xbox Series X/S i PlayStation 5 doświadczyć gry w 4K i 60 klatkach na sekundę.

Aktualizacja do nowej wersji Outer Wilds jest bezpłatna dla oryginalnych właścicieli (o ile aktualizują w ramach tej samej rodziny konsol), a aktualizacja jest również dostępna dla subskrybentów Game Pass, PlayStation Plus, PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium. Mobius zauważa, że ​​cały postęp może zostać przeniesiony po aktualizacji.

„Niezależnie od tego, czy jesteś w pobliżu Układu Słonecznego, czy jeszcze nie, mamy nadzieję, że spodoba ci się odkrywanie na PS5 i Xbox Series X/S” – podsumowuje Mobius. „Chociaż te konsole są nowe i lśniące, obiecujemy, że statek nadal jest wyposażony w starą dobrą taśmę izolacyjną i sok drzewny”.

READ  Co można kupić zamiast drogiego telewizora LG G2 OLED 97"?