Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

CLIX Academy – polski film reprodukowany dla globalnej publiczności i transformacji kinowej w technologii NFT

CLIX Academy – polski film reprodukowany dla globalnej publiczności i transformacji kinowej w technologii NFT

WARSZAWA, POLSKA / ACCESSWIRE / 27 września 2022 / Zestaw unikalnych multi-D NFT, które są jednocześnie biletami do świata Kleks Academy, które będą dostępne w przedsprzedaży 28 września.

Clix – stara historia przywrócona do życia.

Pokolenia polskich dzieci dorastały na Profesorze Kliksie, uniwersum, które powstało na dziesięciolecia przed Hogwartem. Wszystko zaczęło się od historii napisanej przez Jana Przyszwę w latach 40., która w latach 80. przerodziła się w kultowy film, a w kinach obejrzało ją ponad 30 milionów Polaków.

Od tego czasu technologia znacznie się rozwinęła, pozwalając przywrócić legendarnego Profesora Clixa, tym razem globalnej publiczności. A nawet lepiej niż zespół Open Mind Productions, który wypuścił kolejne przeboje, w tym „365 dni 1 i 2”, które zgromadziły ponad 500 milionów wyświetleń w serwisie Netflix.

Włączenie nowej technologii, aby zmienić wrażenia z oglądania filmów

Technologia pozwala zespołowi nie tylko opowiedzieć historię profesora Clixa w sposób, który wcześniej był niemożliwy, ale także przekazać widzom wrażenia z filmu, jak nigdy dotąd. Dostęp do Kleks Academy będzie możliwy dzięki wielu D NFT, które są wybijane na podstawie kontraktów zgodnych z ERC-721 opublikowanych na blockchainie Ethereum, który będzie biletem wstępu do Kleks Academy.

Vehement Media Private Limited, wtorek 27 września 2022 r. Zdjęcie komunikatu prasowego

Kleks Multi-D NFT’s – NFT z niespodzianką

Wielowymiarowe NFT Akademii Kleks to sześciostronne animowane NFT, zawierające grafikę 3D i informacje, przy czym każda strona zawiera grafikę i informacje ujawnione z czasem w wielu odkryciach, a operatorzy będą mogli przełączać się na boki, co sprawi, że NFT będzie rzadsze.

Kleks NFT zapewnia swoim właścicielom naprawdę niespotykane korzyści, które zmienią wrażenia kinowe i scenę NFT.

Nosiciele będą mogli uczestniczyć w filmie jak nigdy dotąd – będą uwzględnieni od samego początku, z dostępem do procesu produkcyjnego, ról w filmach jako statystów lub ról przemawiających, zaproszenia na promocje, dostęp do rozszerzonej rzeczywistości filmowej elementy i wreszcie do specjalnie zaprojektowanej akademii Kleks metaverse, która umożliwi im kontynuowanie przygody.

READ  Powołanie Donalda Tuska na stanowisko Premiera RP było wydarzeniem, które trzeba było zobaczyć w warszawskim kinie

$FRECKLE, paliwo ekosystemu Akademii Kleks

Kleks Academy Metaverse będzie zasilany przez $ FRECKLE, token użytkowy w łańcuchu bloków, z każdym multi-D NFT, od momentu wybicia, codzienna emisja $ FRECKLE jest przydzielana w FRECKLE $ METER, z gwarantowaną kwotą Pieg $wydawany na okres 5 lat .

Dołącz do Akademii Kleksa w tej niesamowitej przygodzie pełnej kreatywności, innowacji i wyobraźni

O Akademii CLIX:

Akademia Kleks została założona przez zespół Open Mind Production, którego współzałożycielami są Maciej Kawulski, Grzegorz Pietraszewski, Karol Belina-Brzozowski, Jan Grzesikiewicz i Patryk Czarnowski.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową, zamów rękopis: http://kleks.akademia/ i obejrzyj wideo https://youtu.be/-8Aqt715XAQ

Aby pozostać na bieżąco i zdobyć WL, dołącz do nas Niezgoda: https://discord.gg/sgtJeWyT36

Adres e-mail: [email protected]

źródło: Akademia Clix

Zobacz wersję źródłową na accesswire.com:
https://www.accesswire.com/717589/Kleks-Academy-A-Cult-Polish-Film-Remade-for-A-Global-Audience-and-Transforming-Cinema-Using-NFT-Technology