Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ayrton zaprasza na pierwsze w swoim rodzaju osobiste sesje oświetleniowe dla kobiet w oświetleniu i rozrywce

Ayrton zaprasza na pierwsze w swoim rodzaju osobiste sesje oświetleniowe dla kobiet w oświetleniu i rozrywce

Ayrton zaprasza na pierwsze w swoim rodzaju osobiste sesje oświetleniowe dla kobiet w oświetleniu i rozrywce

Francja – 20 października 2022 r. w siedzibie Ayrton w Paryżu Ayrton poprowadzi pierwsze w historii osobiste sesje rozrywkowe z oświetleniem dla Kobiet w Oświetleniu. Całodniowe wydarzenie zapowiada się na inspirację, motywację, nawiązywanie kontaktów, osobiste i zawodowe oraz rozwój społeczności dla kobiet.

Ayrton jest aktywnym sponsorem projektu Women In Lighting (WIL), którego celem jest promowanie pracy projektantek oświetlenia i wszystkich kobiet pracujących w branży oświetleniowej w branży rozrywkowej poprzez prezentowanie umiejętności i zdolności tych utalentowanych kobiet oraz świętowanie ich osiągnięć . i zachęcać innych do udziału.

Ayrton zaprasza Cię, abyś przyjechał i cieszył się towarzystwem tej rosnącej społeczności kobiet, którym zależy na łączeniu się, współpracy i wzmacnianiu się nawzajem.

Dzisiejszy program wygląda tak:

  • 9:30 Specjalne ciepłe powitanie w Ayrton Lounge

Czterech głównych prelegentów z Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii i Ukrainy podzieli się swoimi historiami:

Janina Kowalewska

Ukraińska Yanina założyła firmę wynajmującą PR MUSIC w 2005 roku, która od tego czasu przekształciła się w kilka innych firm i projektów, takich jak AVEcON – konferencja dla firm AV i Entertainment, EdIsOn Camp – nieformalny kampus dla edukacji politechnicznej oraz Stagemart – dystrybutor i dostawca rozwiązania technologiczne dla show biznesu. Dalsza ekspansja nastąpiła wraz z utworzeniem nowej firmy w Polsce w 2021 roku. Janina podzieli się umiejętnościami niezbędnymi dla sukcesu jej biznesu.

Płonący Briony

Brytyjska Brioni spędziła swoje lata we Francji, zanim wróciła do Wielkiej Brytanii, aby studiować na Uniwersytecie w Glasgow. Była pierwszą praktykantką techniczną w National Theatre of Scotland i pracowała w Scottish Opera i National Theatre. Brioni, będąca głównym Account Managerem w wyłącznym brytyjskim dystrybutorze Ayrton, firmie Ambersphere Solutions, podzieli się swoją historią pełnego życia zawodowego, które spędziła w sektorze oświetlenia widowiskowego, ze szczególnym uwzględnieniem oświetlenia scenicznego.

Akari Lisa Ishi

Akari zdobyła wiele nagród za wzornictwo, ma biura w Paryżu i Tokio i wnosi do swojej pracy innowacyjne akcenty z japońskiej kultury, francuskiego ducha i międzynarodowych doświadczeń. Jej wykład, Narrative Lighting, skupi się na słownictwie i znaczeniu opowiadania historii w udanym projektowaniu oświetlenia.

Christina Martinez

Urodzona i wychowana w Wenezueli, Cristina jest mieszkającą w Brukseli projektantką i architektką oświetlenia od 2014 roku. Jest starszym projektantem oświetlenia i kierownikiem projektów w ACTLD, a od 2018 r. jest również ambasadorką oświetlenia kobiet w Belgii.

Jej prelekcja da wgląd w procesy projektowe w różnych stylach projektowych

Więcej szczegółów na temat głównych prelegentów można znaleźć na stronach mediów społecznościowych Ayrtona: https://www.facebook.com/209728302396312/posts/5485829191452837/

Współzałożyciele WIL, Sharon Stammers i Martin Lupton z Light Collective, wezmą udział w sesjach rozrywkowych z zespołem z Ayrton. Light Collective to brytyjska firma konsultingowa zajmująca się oświetleniem, która działa na całym świecie. Ich kreatywne portfolio obejmuje więcej niż tylko projektowanie oświetlenia architektonicznego i rozrosło się do wielu innowacyjnych projektów, które obejmują instalacje świetlne, tworzenie filmów, aktywizm świetlny, projekty marketingowe, konkursy, wystawy kuratorskie, nagrody oświetleniowe, branding, kioski komercyjne i pokazy oraz epickie imprezy, imprezy typu pop-up, oświetlenie partyzanckie, projekty społecznościowe i lekka edukacja.

Rejestracja na uczestnictwo osobiście i online jest bezpłatna. Proszę odpowiedzieć, klikając poniższy link:

https://www.eventbrite.fr/e/wil-entertainment-lighting-sessions-tickets-374146772067

Ayrton z niecierpliwością czeka na powitanie Cię w tym inspirującym dniu networkingu.

Data: 20 października 2022

Czas: 9.30 – 17.00 / Lokalizacja: 2 Rue Vetrov, 91140 Villebon-sur-Yvette, Francja

3 października 2022

READ  Sharon Marley przechodzi prawdziwą transformację w 2022 roku | zabawa