Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barry Keoghan o roli Jokera w Batman 2, rodzinie i życiu ze swoim nowym synem


Możesz śledzić Duża część ambicji i umiejętności Keoghana powraca do utraty matki. Miała 6 stóp wzrostu i miała ciemne włosy jak jego. Kiedy zmarła, a Keoghan otrzymał opiekę swojej niani, ciotki i siostry, kobiety były jego zbawicielami. „Nie zamierzam tu siedzieć i mówić, że jestem zbyt niezależny” – przyznaje. „Liczę na to, że Allison dużo dla mnie zrobi, wiesz, ale wbudowujesz to w siebie bez mamy czy taty…” Twardość, jak to nazywa. „Musisz sam się przekonać.”

Dorastanie w Irlandii, uzyskanie pomocy w smutku było „oznaką słabości”. Jemu i jego bratu zaproponowano leczenie, ale odmówili. Mówi: „Idziesz do tawerny i pijesz, ale to tylko zaprowadzi cię tak daleko, szczerze mówiąc do Boga, ponieważ musisz iść do domu i siedzieć ze sobą w tym czasie. Nadal jest z nami. Jesteśmy tymi, którzy są niszcząc nas”. Modlił się więc na swój własny sposób i ukształtował własny pogląd na wiarę. Kiedy dorósł i przeprowadził się do Londynu, rozpoczął się kryzys i rozpoczęło się leczenie. „Rozpakowywanie i wyłączanie niektórych rzeczy, które mogą ci się podkraść wraz z wiekiem, jest ważne” – mówi. „Nie możemy tego wszystkiego rozgryźć sami. Nie mamy tam tej osoby, która odpowiadałaby na pytania, ponieważ nie ma jej już z nami”.

Po powrocie do domu południowe upały nieco opadły, ale Keogan wciąż siedział bez koszuli w gasnącym słońcu, z Kodą u boku. Tam, gdzie wcześniej wydawał się tyraniczny, jak wojownik, gdy się rozwija, wygląda na słabego i chłopięcego.

Reżyser i dramaturg Martin McDonagh dostrzegł tę miękkość i naiwność, wybierając Keoghana do swojego nowego filmu, Inisherin z Inisherin, historycznie podobny esej, zasłużenie na temat męskiego żalu, przyjaźni i spuścizny, którą zostawiamy tej jesieni. McDonagh powiedział mi: „Barry jest dziś jednym z najlepszych aktorów swojego pokolenia na świecie, nie wspominając już o Irlandii, i zawsze lepiej jest wybrać najlepszego niż grać do pisania”.

READ  Towarzystwo Koncertowe koordynuje Polską Orkiestrę Filharmoniczną

Film został nakręcony na wyspie Inchmore zeszłego lata. W obsadzie znaleźli się Colin Farrell i Brendan Gleeson. Keoghan gra Dominica, pozornie prostego chłopca, który służy również jako zaimek zdezorientowanej postaci Farrella. Keoghan uważa, że ​​jest „najmądrzejszą osobą na wyspie”. Keoghan i Farrell dzielili dom podczas kręcenia filmu. To było surrealistyczne doświadczenie dla Keoghana, który nie był przyzwyczajony do tak odosobnionej atmosfery i nie mieszkał z mężczyzną, który kiedyś był idolem aktorstwa. „Powiem ci co, nigdy nie sądziłem, że usłyszę Colina Farrella: „Czy jadłeś wczoraj chrupiące orzechy?” – mówi ze śmiechem. Jeden pieprzony sklepikarz! Nie wiem, jak sobie radziłeś. To było piękne, ale wiedziałem, że każda krowa i osioł są bardzo biedni”.

Jego związek z Farrellem, z którym dzielił go już dwukrotnie, przekształcił się w coś bardziej znaczącego. Farrell, a także Joel Edgerton, który w nim zagrał zielony rycerzTeraz dają mu instrukcje, jak być ojcem. „Wiele osób udzieliło mi rad” – mówi Keoghan. Czas wolny spędza z Timothée „Timmy” Chalametem i uważa Dwayne’a Johnsona – którego podziwiał, gdy był mały – za przyjaciela. Ostatnio „skontaktowałem się z nim [about] Keoghan to pamięta. „Wysłał mi 10-minutową wiadomość audio. Słyszałem przewijanie stron. Zapisał wszystko. „