Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

żużel. Czy będzie przywódcą Apatora? Wcale nie Dodek i Sajfutdinow

Robert Lambert zawsze będzie określał siłę Apatora Toruń. Delegat Wielkiej Brytanii nie ukrywa, że ​​ma bardzo ambitne cele. Będzie kapitanem Teamu Toruń?

David Burke

Robert Lambert kontra  Bowie Przydbinski

WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Robert Lambert kontra Paweł Przedpełski

Muszę przyznać, że posunięcie Roberta Lamberta było kulą w „10” dla Abator Toro. Ze średnią 2083 punktów na wyścig Brytyjczyk był karabinem numer jeden Aniołów i dziewiątym w całej PGE Ekstralidze. Bardzo przyczynił się do pokojowego utrzymania tegorocznych przybyszów.

– Myślę, że to był dobry sezon, zdecydowanie lepszy niż poprzedni. Widać go w środku wyścigu i plasuje się w TOP10 PGE Ekstraligi. Myślę, że patrząc ogólnie na ten mecz, to był dla mnie dobry mecz. Jestem zadowolony ze swoich osiągnięć – potwierdza Lambert w rozmowie z Abator Club Media.

Brytyjczycy pozostaną częścią toruńskiej drużyny. Nie ukrywa, że ​​ma bardzo ambitne cele. – Chciałbym dalej prowadzić ten zespół, tak jak w zeszłym sezonie – potwierdza Lambert w swojej ocenie transferów Abatora w tym oknie. Zespół wzmocnili m.in. Patrick Dudek i Emil Sajfutdinow.

Obejrzyj wideo na autostradzie. Mocne słowa od Cegielskiego. Jest odpowiedź szefa GKSŻ

– Patrząc na nazwiska w drużynie, zdecydowanie tworzymy silną drużynę. Będziemy silniejsi z Patrickiem i Emilem w drużynie. Dzięki nim zwiększyliśmy swoje szanse w play-offach, o które będziemy walczyć. Kwalifikacje to nasz cel numer jeden – mówi Lambert, jeden z czterech stałych uczestników GP 2022 w składzie Apatora.

Ponadto w serii wezmą udział wspomniany Dudek i Sajfutdinow oraz Paweł Przedpełski. – Myślę, że to trochę problem, gdy w zespole jest czterech zawodników Grand Prix. Ale oznacza to również, że jesteśmy silnym zespołem. Czterech pasażerów na autostradach na światowym poziomie jest zdecydowanie pozytywem, mówi Lambert.

READ  Hide.me VPN Recenzja | Przewodnik Toma

Zobacz też:
żużel. W sile wieku pokonał Protasewicza. Teraz ma jasny cel
żużel. Jaki jest cel Apatora? Lambert mówi o nim jasno

Aktualne róże dla wszystkich drużyn:
PGE EKSTRALIGA -> | Zwycięzca 1. Liga -> | 2. Wyścigi motocyklowe – >>

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty