sport

Były inspektor Liberty Board mianowany w sprawie | Wiadomości, sport, praca

WARREN Były nadinspektor Liberty Schools oskarżony o podsłuchiwanie biura dystryktu szkolnego został wymieniony jako współoskarżony przez Lokalną Radę Edukacji hrabstwa Liberty w procesie cywilnym wytoczonym przez siedem osób, które twierdzą, że poufne nagrania naruszyły ich prywatność.

49-letni Joseph Nohra z Topper Hill Drive w Hubbard został wymieniony w pozwie przed Sądem Apelacyjnym hrabstwa Trumbull. W powiązanej sprawie karnej Nohra ma stawić się 29 lipca w sądzie sędziego Ronalda J.

Powodowie w procesie cywilnym to byli lub obecni pracownicy okręgu szkolnego Kristen Gallagher z Hubbard, Rick Switlak z Polski, Dale Fuller z Gerard, Karen Copenhafer z Hubbard, Leslie Diana z Youngstown i dwie inne osoby, mąż Gallaghera David i bliska dziewczyna Francine Delbiny MacDonalda.

Rośliny Plantiv, które twierdzą, że naruszają prywatność i powodują emocjonalne cierpienie, domagają się łącznie ponad 595 000 dolarów odszkodowania.

Pozew został złożony przez prawników Plantiv Matthew Blaira i Thomasa Wilsona. Stwierdza, że ​​Christine Gallagher przeszła na emeryturę 31 maja 2018 r. ze stanowiska Sekretarza ds. Utrzymania i Transportu Okręgu na podstawie pisemnej umowy z Okręgiem. Ta akcja jest następstwem śledztwa Gallaghera zainicjowanego przez Nohrę i zatwierdzonego przez radę szkolną.

Pozew twierdzi, że Nohra i Rada przeprowadziły nadzór audio i wideo w miejscu pracy Gallaghera bez jej wiedzy między 9 a 23 kwietnia 2018 r.

Czytaj więcej w sobotnim VINDICATOR.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Polska. Czy Piao Xeroni klęka przed meczem na dowód wsparcia Black Lives Matter?

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment