Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Buskiety, wykluczone z pojedynku z Polską

Sergio Busquets, kapitan reprezentacji Hiszpanii Wykluczony z drugiego meczu drużyny Luis Enrique Na Euro 2020, W związku z Polska W La Cartuja w najbliższą sobotę, a po dziesięciu dniach nadal jest zamknięty w swoim domu z powodu wirusa Corona.

6 czerwca Busquets został zmuszony do rezygnacji z koncentracji Futbolowe miasto Las Rozas Po pozytywnym teście w teście PCR. Dziesięć dni później wyniki testów, jakie przechodzi hiszpański lider, nie pozwalają mu na razie na powrót, jak podają źródła z selekcji.

Była nadzieja, że ​​w tę środę Busquets Wrócił późnym wieczorem do stolicy Hiszpanii, ale jego powrót był bardzo spóźniony.

Luis Enrique zapowiedział, że będzie na niego czekać tak długo, jak to będzie potrzebne, demonstrując bezobjawowego pomocnika i zdolność do samodzielnego ćwiczenia podczas jego zamknięcia.

Po tym, jak opuścił pierwszy występ w Euro 2020, W związku z Szwecja Ostatniego poniedziałku, Buskiety pozostaną niskie Drugiego dnia nie zdąży pojawić się ponownie w najbliższą sobotę przeciwko Polsce.

Pożądanym celem jest Luis Enrique Teraz spieszy się z opcjami ich powrotu 23 czerwca, w ostatnim dniu spotkania grupy przeciwko Słowacjai nabierz prędkości, aby być w doskonałej formie przed wirtualną rundą 16.

READ  Puchar Świata Polska Łyżwiarstwo szybkie | Sport narodowy