Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jonathan Cuminga jest gotowy na większą rolę

Jonathan Cuminga jest gotowy na większą rolę

Gdy przejdziemy do drugiej połowy 21. tygodnia, niektóre ligi będą kończyć play-offy, podczas gdy inne wezmą w nich udział. W środowych grach wystąpiło wiele supergwiazd, które stawiały na plecach drużyny fantasy, takie jak Joela Embiida (36/18), Domantas Sabonis (17.14.10) i Stephen Curry (50 punktów, 8, 3 punkty). Podczas gdy ci gracze stale dominują, są gracze, którzy są powszechnie dostępni i nie produkują konsekwentnie. Jednak przy przypadkowości harmonogramu NBA i kontuzjach, z jakimi borykają się gracze, okazje zawsze się pojawiają. To są gracze, którzy mogą wkroczyć i zrobić różnicę w Twojej fantastycznej rywalizacji.

Jonathan Cuminga – 24%, Jamajska Zieleń – 3%

Liczba meczów pozostałych w tym tygodniu: 2

Draymond Green popełnił w środę 16. faul techniczny, co oznacza, że ​​zostanie zawieszony na piątkowy mecz z Atlantą. Jeden z tych dwóch musi zacząć na swoim miejscu, ale obaj muszą grać dłużej niż 20 minut. Kuminga osiągnął najwyższą wartość 50 w ciągu dwóch tygodni poprzedzających środowy mecz, podczas gdy Green wniósł wartość szóstej rundy w ciągu ostatniego tygodnia przed ich starciem z Clippers. Żaden z graczy nie wniósł wiele w środę, ale powinni skorzystać ze zwiększonego obciążenia pracą.

Każdy sezon to sezon próbny z pakietem przewodników Rotoworld. Zdobądź przewodniki po bejsbolu, piłce nożnej i koszykówce za jedną niską cenę, 44,99 USD na ten rok. Ponadto użyj kodu promocyjnego BUNDLE5 i zaoszczędź dodatkowe 5 USD przy kasie. Kup dzisiaj!

Austin Reeves – 41%

Liczba meczów pozostałych w tym tygodniu: 2

Reaves był konsekwentnym współpracownikiem w tym sezonie, ale jego rola była często dostosowywana do nadarzającej się okazji. kiedy się z nimi bawił LeBronJames W Anthony’ego Davisa, był bardziej negatywny. Gdy obaj byli na uboczu w środę, przyczynił się do gry 24/4/7 z ławki. AD musi powrócić w następnym meczu, więc może nie dominować w ataku, ale przez ostatnie dwa tygodnie wciąż był w pierwszej pięćdziesiątce.

READ  George'a Briana Taylora 1943-2023 | Wiadomości, sport, praca

Josha Greena– 23%, Jaden Hardy – 14%

Pozostałe mecze w tym tygodniu: 1

W tym tygodniu grają jeszcze jeden mecz i jest to w Los Angeles w ogólnokrajowej telewizji, co może być idealną grą Kyrie Irving wraca do składu. Jeśli jednak Kyrie pozostanie odsunięty na bok, obaj gracze powinni nadal płynąć w każdym miejscu.

Eugeniusz Omoroi– 4% Królewski Jordański – 1%

Liczba meczów pozostałych w tym tygodniu: 2

To oficjalnie głupi sezon w Detroit. Mają sześciu graczy w rotacji, którzy zostali już wykluczeni z czwartkowego meczu z Denver, co nie obejmuje Kida Cunninghama. To prawdopodobnie Jaden Ivey, więc powinien wrócić po swoim epizodzie w League Protocols. Jednak ktokolwiek jest dostępny dla tłoków, musi grać duże minuty. Omoruyi i Hampton to dwa przykłady, które mogłyby skorzystać z okazji i rozpocząć swoją ostatnią grę, ale nie są jedynymi, którzy wykorzystaliby chęć Detroit do Victora Wimbanyamy.

Podcast o okrągłym gulaszu Rotoworld: Od kompatybilnych drutów, przez sezonowe trendy NBA, po DFS i losowe zakłady poboczne — The Crew ma wszystko, czego potrzebujesz. Nie zapomnij ocenić i zasubskrybować, gdziekolwiek słuchasz podcastu.

Aaron Nesmith – 5%, Nora Jordania – 7%

Liczba meczów pozostałych w tym tygodniu: 2

Pacers był bez niego Teresy Halliburton Milesa Turnera I TJ McConnell w ostatnich dwóch grach. Ta trójka jest wątpliwa, aby zagrać przeciwko Bucks w czwartek i Buddy Hield dołącza do nich na tej liście. Chrisa Duarte Został wyeliminowany po wyjściu na początku ich ostatniego meczu. Możemy nie wiedzieć, czy czterech wątpliwych graczy zagra, dopóki nie będą bliscy przechylenia, chociaż ich dostępność w czwartkowej strzelaninie powinna być wskazówką. Haliburton, Turner i McConnell trenowali w środę, co powinno być dla nich dobrym znakiem do powrotu. Jeśli jednak gwiazdy się wyrównają i cała czwórka zostanie wyeliminowana, to Nwora i Nesmith to dwie osoby, które powinny stawiać duże liczby.