Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

BETER Setka Cup powiększa się o nowe miejsce w Polsce

Piotr Puchar Sitki, międzynarodowa platforma tenisa stołowego, otworzyła zupełnie nowy obiekt w Gdańsku. Jest 13Dziesiąty Firma potwierdziła, że ​​generalnie obiekt ten został uruchomiony przez BETER w celu wsparcia Pucharu Setki i jako pierwszy w Polsce. To wszystko jest częścią większej strategii ekspansji BETER dla swojego produktu, z nowym miejscem, w którym odbywa się jeden turniej dziennie.

Turniej będzie oparty na systemie kołowym i weźmie w nim udział sześciu graczy walczących o różne nagrody. Każdy turniej będzie zawierał 15 meczów, a BETER spodziewa się, że będzie w stanie zapewnić fanom i operatorom partnerskim ponad 450 dodatkowych meczów do obejrzenia każdego miesiąca.

Setka Cup z powodzeniem rozwija się na całym świecie, otwierając podobne lokalizacje w Pradze, Kiszyniowie i wielu ukraińskich miastach, takich jak Sumy, Lwów, Dniepr i Kijów. Setka Cup współpracuje również z wieloma lokalnymi federacjami i stowarzyszeniami tenisa stołowego, aby zapewnić stały napływ graczy chętnych do gry.

Obecnie Setka Cup jest gospodarzem ponad 10 000 imprez tenisa stołowego każdego miesiąca, co czyni go jednym z największych atutów BETER Sports. Każdy mecz trwa około 30 minut, co oznacza całodobową akcję i najważniejsze wydarzenia dla fanów tenisa stołowego i obstawiających. Komentując niedawną premierę, Maria Mashenko, dyrektor generalny BETER Sports, powiedziała:

Z radością dzielimy się wiadomościami o międzynarodowym rozwoju Setka Cup. Uruchomienie nowej areny wzmocni i poszerzy nasze ligi oraz społeczność sportową, która liczy już 800 zawodników.

Mashchenko potwierdził, że wszystkie wydarzenia Setka Cup są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami uczciwości i branżowymi oraz że BETER wykorzystuje własną technologię w celu zapewnienia zgodności i uczciwości. Dyrektor generalny dodał, że Setka Cup to projekt, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników nowej generacji, a także wysokim wymaganiom branży bukmacherskiej.