Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najniebezpieczniejszy moment 1/8 finału mistrzostw świata: Brazylia może tańczyć, jeśli chce

Najniebezpieczniejszy moment 1/8 finału mistrzostw świata: Brazylia może tańczyć, jeśli chce

A potem było ośmiu. Runda 16. finału dobiegła końca i mieliśmy kilka żywych występów, trochę walnięcia kreta, ale dużo serca.

Zamierzamy zrobić tę rundę, nie będąc poważnymi W inny sposób.

Jak zawsze, ta obelga nie ma na celu, ale zachęcenie nas do bycia lepszymi.

Holandia przeciwko USA

Stany Zjednoczone odpadły z turnieju. Dostali lekcję piłki nożnej, bo druga najmłodsza drużyna na mundialu spotkała się z jednym z najwybitniejszych trenerów w osobie Louisa van Gaala. LVG trenuje od tak dawna, że ​​trenowało Danny’ego Blinda (jego asystenta) i jego syna Daleya Blinda, który strzelił gola przeciwko męskiej reprezentacji USA. Młody zespół USA wyciągnie wnioski. Tyler Adams został przyłapany na spaniu przed holenderską drużyną, aby strzelić pierwszego gola, a Anthony Robinson miał tam trudności. Pojawiają się krzyki, by Greg Berhalter stracił pracę, ale od czasu przejęcia władzy odnosi sukcesy. Było kilka mniej poważnych rzeczy, które zrobił w tym turnieju i przeciwko Holandii, ale jest to pouczające doświadczenie dla każdego.

Getty Images

Argentyna kontra Australia

Większość z nich nie wybiła Australijczyków z grupy i jest to dla nich wygrana. Najniebezpieczniejszy moment nastąpił, gdy Matt Ryan starał się być fantazyjny i został złapany przez Rodrigo De Paula, pozwalając Juliánowi Alvarezowi skutecznie zakończyć mecz drugim golem. Lautaro Martinez, wejdź na scenę, przegapił okazję za szansą, ale jego występ przeciwko Australii był sztuką nie przekreślania twoich szans. Zrób lepiej, twój naród cię potrzebuje.

Mecz Francja – Polska:

Większość, jeśli nie wszystkie, francuskich zwycięstw nad Polską i nie mylili się. Polska nie zrobiła wiele złego. Walczyli, ale ostatecznie zwyciężył talent Francji. Zwłaszcza Kylian Mbappe, bardzo dobry w piłce nożnej, ten facet, prawda? Robert Lewandowski odzyskał rzut karny, a sędzia musiał puścić gola Olivera Girouda, co było najniebezpieczniejszym pokazem dnia.

Anglia kontra Senegal

Senegal powinien być z siebie bardzo dumny. Zaszli tak daleko bez kontuzjowanego napastnika Sadio Mane i nie powinni się wstydzić swoich wysiłków. Ostatecznie talent Anglii zwyciężył, a Gareth Southgate popisał się mistrzowskim występem taktycznym. Pochwalam tego człowieka. Dostał to.

Getty Images

Japonia kontra Chorwacja:

Ostatni raz Chorwacja wygrała fazę pucharową w regulaminowym czasie gry 4 lipca 1998 roku przeciwko Niemcom. Ta dobra passa trwa, ponieważ Japonia przyjęła niezbyt poważne sankcje. Japonia dotarła do tej rundy, ale muszą lepiej radzić sobie w rzutach karnych. Dużo lepiej.

Brazylia vs Korea Południowa:

Brazylia nie bez powodu jest faworytem i pierwsze 36 minut tego meczu właśnie to pokazało. Świetny występ Seleçao z Korei Południowej został zrewanżowany wspaniałym golem Paika Seung-Ho. Apatia pochodzi od Roya Keane’a w mediach. Zatrzymaj policję dla zabawy. Brazylia tańczyła i fajnie było na to patrzeć.

Getty Images

Maroko kontra Hiszpania

Jeden po drugim Hiszpania odpada z mundialu w 1/8 finału po rzutach karnych. Hiszpania miała 1000 podań i żadna się nie pojawiła. Pokonali Kostarykę 7:0 i było to ich jedyne zwycięstwo. Czy nie myślimy poważnie o wierze w Hiszpanię, czy też oni nie poważnie myślą o rezygnowaniu z końcowego produktu? Maroko musi być bardzo dumne, ciesz się następnymi kilkoma dniami, sprawiłeś, że kontynent afrykański był dumny.

Getty Images

Portugalia kontra Szwajcaria

Murad Yakin, dlaczego zmieniłeś formację?! Co za niepoważny pokaz taktyczny. Portugalia dokonała zmian i prawdopodobnie osiągnęła najlepszy wynik ze wszystkich drużyn na mundialu. Sześć bramek bez wyznaczonego lidera. Nowy ulubieniec Pucharu Świata na horyzoncie?

READ  Kassiopi zdobywa złoto na Mistrzostwach Świata U-23 - University of Iowa Athletics