Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Batman: Arkham Knight nadal słabo działa na Switchu pomimo ogromnej aktualizacji

Batman: Arkham Knight nadal słabo działa na Switchu pomimo ogromnej aktualizacji

Batman: Arkham Knight nie był w najlepszej formie, kiedy trafił na Switcha pod koniec ubiegłego roku. Na szczęście gra została dzisiaj wydana Potwór Aktualizacja 16 GB, która z pewnością rozwiąże wszystkie problemy, prawda? Dobry

Wygląda na to, że Batman Arkham Knight nadal słabo działa na Switchu. Oficjalne informacje o łatce do najnowszej aktualizacji nie zostały jeszcze opublikowane, ale zmiany wydają się co najwyżej minimalne. Czarna owca z kolekcji Arkham Trilogy na Switcha. Oprawa wizualna Knighta nadal wydaje się pozostawiać wiele do życzenia, spadki klatek są regularne i nadal wydaje się, że jest w nim mnóstwo błędów.

Co dokładnie naprawia ta łatka 16 GB? Nie jesteśmy do końca pewni. Film z kanału YouTube KwingsLetsPlays (Powyżej) pokazuje część nowej wersji. 1.0.3 Zabawa w akcję i zauważanie, że wszystko jest teraz niewielki Płynniejsze sekwencje Batmobilu i możesz wreszcie zebrać wszystkie trofea Człowieka-Zagadki. Wszystko inne wydaje się bardziej takie samo.

Przyszyć r/NintendoSwitch Reddit Na forum odnotowano te same poprawki, chociaż większość użytkowników nadal zgłasza, że ​​w grze występuje wiele tych samych błędów, które występowały w momencie premiery.

Zebranie wszystkich trofeów Człowieka-Zagadki może przybliżyć Cię o krok do 100% ukończenia zadania na Switchu (jeśli się temu poddajesz), ale wielu użytkowników na Reddicie twierdzi, że misja jest nadal nie do pokonania, a ekran jest nadal czarny. przekazać Riddlera policji. Zakładamy, że złoczyńca przeżyje, by walczyć innego dnia.

Będziemy uważnie śledzić oficjalne informacje o łatce, aby dowiedzieć się, co dokładnie przyniesie najnowsza aktualizacja. Ale na razie, niezależnie od drobnych poprawek, w Gotham nadal występuje problem z błędami.

READ  Zarzuca się, że Microsoft „może wyciągnąć Activision z Wielkiej Brytanii”, aby przeciwdziałać zakazowi przejęcia

Potrzebujesz przypomnienia, jak grać w Knight na Switchu w momencie premiery? Poniżej znajdziecie 17 minut rozgrywki:

Czy zainstalowałeś już najnowszą, masową aktualizację Arkham Knight na Switchu? Jeśli tak, co o tym myślisz? Zemścij się na komentarzach.