Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Apple odrzuciło Bing z powodu błędnej odpowiedzi Annie Lennox – ujawnia obrona antymonopolowa Google

Apple odrzuciło Bing z powodu błędnej odpowiedzi Annie Lennox – ujawnia obrona antymonopolowa Google

Pod koniec ubiegłego roku gubernator USA Argumenty są przekręcone W sprawie antymonopolowej przeciwko Google w związku z jego rzekomym monopolem na wyszukiwarki – orzeczenie nie zostało jeszcze wydane i nie należy się go spodziewać w ciągu najbliższych kilku miesięcy. tak jak Nagrywać Według doniesień niedawno opublikowane oświadczenie obrony Google ujawnia, że ​​jednym z powodów, dla których Apple odrzucił ofertę Microsoftu dotyczącą ustawienia Bing jako domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce Safari, był błędny wynik wyszukiwania informacji o Annie Lennox.

Duża część skarg rządu przeciwko Google skupiała się na tym, jak firma może utrzymać swoją pozycję jako domyślnej opcji wyszukiwania w przeglądarce Safari. W zeznaniach dyrektora generalnego Apple, Johna Giannandrei, powiedział, że chociaż Apple oceniał Bing jako potencjalny zamiennik Google, po kilku dniach korzystania z wyszukiwarki należącej do Microsoftu „zaniepokoił się, że w dłuższej perspektywie są one znacznie gorsze”.

W e-mailu Giannandrea napisała: „Od kilku dni korzystam z Binga. W większości przypadków wszystko działa dobrze. W przypadku dziwnego, długiego zapytania nie. Jednym z niedawnych przykładów jest „Pierwszy zespół Annie Lennox”. Google otrzymuje informację o tym w e-mailu. „Turyści” jako odpowiedź w Internecie. Bing podkreśla tę samą odpowiedź, ale wyświetla ramkę podświetlającą Eurythmics. Bardzo mnie to martwi.

READ  To się powtórzyło – kolejny exploit Steam Summer Sale.