Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Auli’i Cravalho nosi odcisk szminki, aby zwiększyć świadomość zaginionych rdzennych kobiet

Źródło obrazu: Getty/Christina Pumphrey

23 marca podczas premiery filmu „Power” w Prime Video Auli’i Cravalho, aktorka głosowa w animowanym filmie Disneya „Moana”, wygłosiła mocne oświadczenie na temat zaginionych rdzennych kobiet i dziewcząt za pomocą swojego makijażu. Ubrana w ozdobną białą kwiecistą suknię z włosami upiętymi w owłosiony kok, Cravalho miała czerwony odcisk dłoni wykonany szminką zakrywający jej usta, całkowicie zakrywający dolną połowę twarzy.

W wywiadzie udzielonym na czerwonym dywanie, po tym, jak poprosiła projektanta Naeema Khana o sukienkę, opowiedziała więcej o swoim makijażu. „Reprezentuję także No More Stolen Sisters – opowiada o zaginionych i zamordowanych aborygeńskich kobietach” – powiedział Cravalho. „Dzień dobry Ameryko.” „Mieliśmy szczęście, że kręciliśmy tę serię w Vancouver i mogłem zobaczyć wiele poświęconych im pomników”.

Delikatny czerwony odcisk dłoni, który nosił Cravalho, stał się symbolem ruchu Missing and Murdered Indigenous Women (MMIW). według NativeHope.org„Symbolizuje wszystkie zaginione siostry, których głosy nie zostały wysłuchane. Reprezentuje milczenie mediów i organów ścigania w środku tego kryzysu”.

Cravalho kontynuował: „To bardzo rozczarowujące, że nie ma wystarczającej liczby spraw, które są faktycznie ścigane, a to wskazuje na policję i to, jak niewłaściwie wykorzystuje swoje pieniądze”.

Gwiazda uznała za szczególnie ważne, by podzielić się tym przesłaniem podczas premiery The Power, spin-offu opartego na wielokrotnie nagradzanej powieści Naomi Alderman, opowiadającego o grupie nastoletnich dziewcząt z całego świata, które zyskują specjalne moce, skupiając się wokół siebie. upodmiotowienie kobiet.

Przyjrzyjmy się bliżej oszałamiającemu stylowi Cravalho z premiery „The Power”, której premiera odbędzie się 31 marca.

Źródło obrazu: Getty/Dominique Bendel

Źródło obrazu: Getty/Christina Pumphrey

READ  Portret Chopina kupiony na pchlim targu pochodzi z XIX wieku | zabawa