Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Starszy dyrektor założycielski Netflix zainwestował w UseCrypt

UseCrypt to zdecentralizowany globalny system komunikacji, który łączy użytkowników, eliminując pośredników. Twórcami i założycielami projektu jest grupa polskich projektantów i przedsiębiorców kryptograficznych. Gdzie Kwiecień 2019Właścicielem firmy jest amerykańsko-izraelski Lazar Vision Fund kierowany przez Yuval Rabin. Aplikacja została przetestowana przez wiodące światowe autorytety w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, w tym: Oded Vanunu Z firmy Checkpoint Software Technologies.

System to pakiet produktów zapewniający komunikację na każdym poziomie (telefon, e-mail, komunikatory, spotkania grupowe, chmura, transmisja). Wspólnym mianownikiem jest całkowite bezpieczeństwo komunikacji. Podstawowym produktem jest UseCrypt Messenger, pierwsza aplikacja, która szyfruje bazę danych w komunikatorze na smartfonie, zapobiegając wydobyciu treści rozmów z urządzenia.

„Do tej pory otrzymywałem udziały w zamian za doradztwo dla firm, z którymi współpracowałem. UseCrypt to pierwszy projekt, w który zdecydowałem się zainwestować szczególnie dużą kwotę i poświęcić swoje osobiste zaangażowanie w sukces UseCrypt. Daje nadzieję w dając ludziom wsparcie prawdziwej prywatności w komunikacji”- Powiedział Mitch Lowe Podczas przyjęcia w Yacht Club de MonakoW posiadaniu UseCrypt Corporation.

UseCrypt Messenger – urządzenie komunikacyjne umożliwiające bezpieczną wymianę wiadomości i rozmów telefonicznych; UseCrypt Video – platforma do wideokonferencji i prywatnych czatów online; UseCrypt Safe – aplikacja desktopowa do przechowywania danych, szyfrowania i zabezpieczania wiadomości e-mail oraz danych w chmurze; UseCrypt Live – platforma streamingowa dostępna dla abonentów usług premium, umożliwiająca czatowanie i oglądanie ikon branży rozrywkowej na żywo, która dopiero się zaczyna.

Tymczasowe wdrożenie Usecrypt we wrześniu będzie kompleksowym pakietem usług – Zoom, Dropbox i WhatsApp – z miesięczną subskrypcją, zapewniającym zdecentralizowane szyfrowanie i kontrolę bezpieczeństwa. „Będzie to propozycja wartości, zniżka w wysokości około 70% wartości watów, którą zapłacisz indywidualnie za te nieograniczone usługi”. Użytkownicy co miesiąc otrzymają token, aby zapłacić za nadchodzące miesiące lub zachować go jako zasób. „To bardzo ciekawy sposób na zapoznanie ludzi z kryptowalutą, czymś, co wyraźnie ma tendencję wzrostową”. – konkluduje Mitch Lowe.

READ  Miejsce to ukazuje sztukę sufitową przedstawiającą żołnierzy polskich podczas II wojny światowej

obrazek – https://mma.prnewswire.com/media/1575945/Mitch_Lowe.jpg
obrazek – https://mma.prnewswire.com/media/1575944/Mitch_Lowe.jpg

Kontakt: Paweł Bylicki, [email protected] +48 535 055705

Źródło: UseCrypt