Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Apple wprowadza nowe urządzenia na imprezie „Far Out”

Apple wprowadza nowe urządzenia na imprezie „Far Out”

Apple planuje premierę iPhone’a w tym roku, po raz pierwszy osobiście od czasu pandemii koronawirusa, wracając na wydarzenie na żywo, przygotowując się do zaprezentowania swojego najnowszego smartfona.

Oczekuje się, że kalifornijska firma wprowadzi na rynek cztery nowe modele iPhone’a. Obejmie to iPhone 14 i iPhone 14 Pro, a także dwie wersje maksymalnego rozmiaru lub plus dla każdego urządzenia.

Apple może również ujawnić aktualizacje innych swoich produktów Podobnie jak wersja „Pro” Apple Watch.

Premiery następują w zeszłym roku iPhone 13 i 13 Pro, iPhone 13 Mini i iPhone 13 Pro Max.

Wciąż czekamy na ostateczne szczegóły wydarzenia, ale oto wszystko, co wiemy do tej pory.

Kiedy Apple ujawni nowego iPhone’a?

Apple zwykle trzyma się regularnego harmonogramu wydawania swoich iPhone’ów. Firma planuje zaprezentować swoje nowe urządzenia w środę, 7 września, zgodnie z zaproszeniem do wzięcia udziału w inauguracji. Wydarzenie ma rozpocząć się około godziny 18:00 (GMT).

Kiedy iPhone 14 trafi do sprzedaży?

Po tym, jak Apple zaprezentuje swoje nowe telefony, można spodziewać się kilkudniowego opóźnienia między wydarzeniem a rozpoczęciem sprzedaży.

Oczekuje się, że przedsprzedaż nowych modeli iPhone’a rozpocznie się w piątek 9 września. W poprzednich latach fani musieli trochę dłużej poczekać na niektóre urządzenia, które pojawiły się jeszcze w tym roku.

16 września, w piątek po głównym wydarzeniu, gigant technologiczny wprowadzi do sklepów nowe modele iPhone’a.

Gdzie obejrzeć wydarzenie Apple iPhone

Apple będzie transmitować swoje wydarzenie inauguracyjne na Apple.com i na YouTube. Będziesz także mógł śledzić na naszym blogu na żywo.

READ  Epicki „nie na miejscu”, by sprawdzić pochodzenie po tym, jak skandal z kreskówkami Elden Ring połknie ponurą wiarę: Daredevil