Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa konsola Xbox Elite 2 „Core” Microsoftu jest jeszcze droższa i kosztuje 129,99 USD

Nowa konsola Xbox Elite 2 „Core” Microsoftu jest jeszcze droższa i kosztuje 129,99 USD

Dzisiaj Microsoft zapowiada nową konsolę Xbox Elite 2 Core, wycenioną o 50 USD mniej niż obecna konsola Xbox Elite 2. Xbox Elite Series 2 — kontroler bezprzewodowy Core (tak, to pełna nazwa!) Zamów w przedsprzedaży już dziś za 129,99 USDNie obejmuje zwykłych elementów wymiennych – będziesz musiał je kupić osobno.

Xbox Elite 2 Core, jak go nazywamy, oferuje zwykłe regulowane drążki na kciuki, owinięty gumowy uchwyt i krótsze do włosów blokady spustu, a teraz jest dostępny w kolorze białym. To ta sama biała konsola, którą w nim widzieliśmy Wyciekły klipy wideo W zeszłym miesiącu został zaprojektowany przede wszystkim jako niedrogi kontroler Xbox Elite 2.

Nowy Xbox Elite 2 Core jest dostępny w kolorze białym, w porównaniu ze starym czarnym modelem.
Zdjęcie: Microsoft

Nowy Xbox Elite 2 Core również nie jest dostarczany z futerałem. Jeśli chcesz tylne wiosła, różne patyczki na kciuki i futerał do przenoszenia, musisz kupić „Kompletny pakiet komponentówza 59,99 USD. Pakiet zawiera:

  • torba do noszenia
  • baza ładująca
  • klasyczne kije (2)
  • wysoki joystick (1)
  • dżojstik kopułkowy (1)
  • Poduszka Krzyż (1)
  • Zestaw czterech wioseł: średnie (2), małe (2)
  • Kabel USB-C

Xbox Elite 2 Core z oddzielnym pakietem komponentów

Xbox Elite 2 Core z oddzielnym pakietem komponentów.
Zdjęcie: Microsoft

Istniejący czarny kontroler Xbox Elite 2 będzie Nadal dostępne za 179,99 USDOba kontrolery objęte są roczną gwarancją. Microsoft był Zmuszony do przedłużenia tej gwarancji Okres zaledwie 90 dni do roku po zetknięciu się zarówno z oryginalną konsolą, jak i konsolą Xbox Elite 2. Niektórzy posiadacze Xbox Elite 2 skarżyli się na zacinanie się przycisków lub naprawienie dryfu, a przedłużenie gwarancji Microsoft zostało zastosowane wstecznie.

„Słyszeliśmy graczy głośno i wyraźnie i nadal ulepszaliśmy konsole Elite Series 2, aby były bardziej niezawodne niż kiedykolwiek dzięki ulepszonym komponentom, które są zbudowane tak, aby były trwałe” — mówi Daniel Ruiz, starszy dyrektor ds. marketingu akcesoriów Xbox. „Dla większego spokoju kontrolery Elite Series 2 są objęte roczną ograniczoną gwarancją firmy Microsoft”.

Zamówienia w przedsprzedaży na nową białą konsolę Xbox Elite 2 Core rozpoczną się dzisiaj za 129,99 USD W internetowym sklepie MicrosoftWysyłka rozpocznie się 21 września.

READ  Oczekiwana aktualizacja do Baldur's Gate 3 ukaże się w przyszłym tygodniu tego samego dnia, co Cyberpunk 2077 2.0.