Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Anulowana zawartość Palworld może pojawić się wkrótce: wózki, którymi można jeździć, niszczenie wiosek i nie tylko

Anulowana zawartość Palworld może pojawić się wkrótce: wózki, którymi można jeździć, niszczenie wiosek i nie tylko

Rishabh Sabharwal

Według kilku ujawnień wygląda na to, że zawartość Palworld została anulowana, w tym jednorazowe wózki, niszczenie wiosek i inne, które wkrótce mogą pojawić się w grze. Oto pełna lista.

Palworld odniósł jeden z zaskakujących sukcesów w świecie gier. Pocket Pair, niezależny japoński deweloper, dał fanom to, czego oczekiwali najbardziej – grę, w której występują Pokemony z bronią.

Jednak w tej grze stworzenia te są znane jako Pals i można je schwytać w walce i wykorzystać do wykonywania zadań dla graczy. Co więcej, gra zajmowała pierwsze miejsca na listach graczy Steam, pokonując tytuły AAA, takie jak Elden Ring, Remnant II i inne.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Kieszonkowa para

Gracze Palworld nie mogą jeszcze golić obojętnych włosów, aby uzyskać wełnę.

Palworld zyskał szerokie uznanie dzięki kreatywnej i fascynującej rozgrywce, która sprawia, że ​​gracze pozostają przyklejeni do ekranów przez wiele godzin. Jednak niektórzy gracze, oglądając pierwszy zwiastun gry, zauważają pewne elementy, które zostały wyrzucone podczas premiery.

To zachęciło ich do szybkiego powrotu do gry. Oto wszystkie funkcje, które do tej pory odkryli.

Wozy do jazdy, niszczenie wiosek i więcej plotek docierają do Palworld

Użytkownik Reddita o imieniu Unhappy_Panic_1875 Ujawniono 20 funkcji Który został usunięty podczas tworzenia Palworld, ale pojawił się w pierwszym zwiastunie gry. Ujawnili również, że mogą one powrócić wkrótce, gdy do gry zostanie dodanych więcej aktualizacji.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Poniżej znajduje się pełna lista funkcji Palworld wykrytych w Pierwszy zwiastun Brakuje go w obecnej wersji gry:

 1. Wózek do jazdy Direhowls
 2. Zaawansowany system budowania Pangolet
 3. Wspaniała architektura domu
 4. Golenie palu, żeby zdobyć wełnę
 5. Mozzarina kosząca plony pszenicy
 6. Pocieranie brzucha Dearhol
 7. Towarzysze z klatki transportowej
 8. Zniszczenie wsi
 9. Autokar Euromonted
 10. Karabin snajperski z funkcją lunety
 11. Lasso do unieruchomienia kolegów
 12. Ulepsz ogrodnictwo
 13. Budowa rakiety
 14. Być w stanie podróżować z ogromnym wielorybem
 15. Unoszące się królestwo niebieskie
 16. Legowisko złoczyńcy
 17. pole bitwy
 18. Polowanie z Jolthogiem
 19. Statki
 20. Tajemniczy portal
READ  Electronic Arts podpisuje umowę o wartości 1,4 miliarda dolarów na zakup brytyjskiej firmy produkującej gry wideo Plademic | Gry

Wielu obecnych graczy i fanów Palworld było zaskoczonych anulowanymi funkcjami i przedstawiło własne przemyślenia na ten temat. „Rolnictwo jest teraz bardzo «proste»” – powiedział jeden z graczy. Miałoby to sens, gdyby istniały pewne narzędzia/konstrukcje, które usprawniłyby rolnictwo.

Inny powiedział: „Myślę, że prawdopodobnie wypuszczą obszar na poziomie 50-60 z nowymi technologiami (prawdopodobnie miotaczami ognia, ponieważ myślę, że technologie laserowe zostaną zachowane na później) w przyszłości, po poważnych poprawkach błędów”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Trzeci użytkownik powiedział: „Pierwszy zwiastun prawdopodobnie będzie zawierał koncepcje i pomysły, które nie zostały zakodowane. Bardzo powszechne w tej przestrzeni. Tak mogłaby wyglądać gra, ale ostatecznie nie jest to to, co zakodowali ani co zakodowali. „

Niezależnie od argumentów niektórych graczy, którzy twierdzą, że te funkcje nigdy nie pojawią się w grze, inni nadal ufają, że Pocket Pair zapewni im niesamowite przyszłe aktualizacje.