Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Amazon oferuje zaktualizowane tablety z serii Fire, opcjonalną klawiaturę i pakiet Microsoft 365

Amazon po raz kolejny odświeżył swoją przystępną cenowo serię tabletów Fire, aw tym roku aktualizacje są znacznie bardziej widoczne. Wysokiej klasy modele HD 10 Plus i Fire HD 10 są teraz wyposażone w jaśniejsze 10,1-calowe ekrany FHD + z cieńszymi ramkami, a także opcjonalną osłonę klawiatury Bluetooth.

Zwykły Fire HD 10 otrzymuje 3 GB pamięci RAM, podczas gdy Plus ma 4 GB. Pamięć waha się od 32 GB do 64 GB, z możliwością rozbudowy karty microSD w obu. Amazon nie ujawnia dokładnego chipsetu w nowych modelach, ale twierdzi, że jest ośmiordzeniowym procesorem o taktowaniu 2,0 GHz, co jest taką samą interpretacją, jaką otrzymaliśmy w przypadku poprzednich tabletów. Model Plus zapewnia również bezprzewodowe ładowanie i miękkie wykończenie z tyłu.

Amazon Fire HD10 z etui na klawiaturę
Amazon Fire HD10 z etui na klawiaturę

Amazon Fire HD10 z etui na klawiaturę

Możesz kupić oba modele Fire HD 10 w nowym pakiecie produktywności, który dodaje rozszerzenie klawiatury i 12-miesięczną subskrypcję Microsoft 365 Personal, zaczynając od 220 USD. Sam HD10 zaczyna się od 150 USD za wersję 32 GB, podczas gdy wersja Plus kosztuje 180 USD.

Linia Amazon Fire Kids Pro

Linia Amazon Fire Kids Pro

Amazon oferuje również tablety Fire Kids Pro w rozmiarach 7, 8 i 10. Są one wyposażone w tę samą powłokę ochronną, co poprzednie modele, w kilku opcjach kolorystycznych. Wszyscy przynoszą w pakiecie subskrypcje Amazon Kids + na rok. Fire Kids Pro 7 będzie dostępne za 100 USD, Fire HD8 Kids Pro za 140 USD, a HD10 Kids Pro za 200 USD.

READ  Craig Federighi z Apple wyjaśnia, dlaczego Stage Manager jest przeznaczony tylko dla iPada M1