Tech

Alicia Vikander oferuje ostrożną aktualizację do Tomb Raider 2

Jeździec grobowy Supergwiazda Alicia Vikander poinformowała o tym, co się dzieje dalszy ciąg.

projekt był Opóźniony w nieskończoność Został wydany w zeszłym roku przez MGM, powołując się na zamknięcie kin na całym świecie, ale Vikander powiedziała, że ​​nadal „chciałaby” zagrać ponownie w Larę Croft – chociaż projekt jeszcze się nie pojawił, więc nadal wszystko jest w powietrzu.

Chociaż wszystko zostało wstrzymane z powodu pandemii, film reżyser i scenarzysta, kocham krajMisza Zielona, pracował nad scenariuszem, a nawet Zareklamuj adres swojej firmy Z Tomb Raider: Obsydian.

Warner Bros.

“Przed koronawirusem powiedziałbym tak. Teraz myślę, że nadal tak” – powiedział Vikander. zderzak Zapytana, czy chciałaby wrócić na sequel. „Nie jest zielony, ale scenariusz jest w toku i myślę, że wszyscy są podekscytowani i chcieliby ponownie odwiedzić Larę”.

Zaznaczyła, że ​​nie czytała scenariusza, ale ma nadzieję, że wkrótce go dostanie.

„Jest taki nowoczesny. To naprawdę teraz, kiedy świat znów jest w akcji [that the script is being written], Misha jest w samolocie i pracuje teraz nad tekstem.

Alicia Vikander jako Lara Croft w Tomb Raider, 2018

Warner Bros.

Związane z: kocham kraj Jego szef pokazuje, jak wyglądałby sezon 2

„Więc jestem naprawdę podekscytowany, że wkrótce coś przeczytam”.

Chociaż nie udostępniono żadnych szczegółów fabuły na temat kontynuacji, od dawna mówi się, że opowie historię sequela. 2018 Shadow of the Tomb Raider Gra.

Brak daty wydania Tomb Raider 2 Do teraz.Przeboje kinowe powracają – a najnowszy numer magazynu Digital Spy Magazine zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym największym kasie tego lata. Przeczytaj teraz każdy numer z Tylko miesięczny bezpłatny okres próbny w Apple News+.

Zainteresowany cotygodniowym biuletynem Digital Spy? Udział Aby wysłać go prosto do skrzynki odbiorczej – i nie zapomnij dołączyć Zobacz tę grupę na Facebooku Do codziennych rekomendacji telewizyjnych i dyskusji z innymi czytelnikami.

READ  Cyberpunk 2077 Dev poddaje w wątpliwość premierę PS5 w tym roku

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment