Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google świętuje 15-lecie Street View nowym aparatem

Street View świętuje dziś 15 lat. Aby to uczcić, Google dodał sposób przeglądania wcześniejszych zdjęć Street View na urządzeniach mobilnych. Ta funkcja jest dostępna na pulpicie od 2014 roku, ale teraz zaczyna debiutować na iOS i Androidzie.

Tam, gdzie to możliwe, otrzymasz przełącznik „Pokaż daty trybu”, który pokaże wszystkie dostępne dane Street View dla konkretnego miejsca.Oglądanie starych zdjęć na telefonie komórkowym

Oglądanie starych zdjęć na telefonie komórkowym

Google wprowadza ogromną aktualizację w sposobie przechwytywania danych Street View dla Map Google za pomocą nowego aparatu. Na zdjęciu poniżej nowy system modułowy, który waży mniej niż 15 funtów, a Google twierdzi, że nie jest większy niż kot domowy. Ponieważ jest modułowy, będzie mógł w razie potrzeby zabrać załączniki, takie jak skanery lidarowe, i usunąć je, gdy nie są.

Nową kamerę można zamontować na dowolnym pojeździe, który posiada bagażnik dachowy i można nią sterować za pomocą urządzenia mobilnego. Wcześniej kamery Street View firmy Google wymagały do ​​działania specjalnego typu złożonego sprzętu przetwarzającego pojazd.

Nowa kamera (która naprawdę powinna mieć nazwę, wystarczy na nią spojrzeć) pozwoli Google rozszerzyć Street View na słabo zidentyfikowane obszary, takie jak dżungla amazońska.

Google twierdzi, że nowy aparat zacznie działać w zabawnych kolorach Google od przyszłego roku.

Google świętuje 15-lecie Street View nowym aparatem

Wreszcie Street View Studio umożliwi użytkownikom szybkie i zbiorcze przesyłanie sekwencji obrazów sferycznych do Map Google.

źródło

READ  WhatsApp usuwa stopkę „Z Facebooka” w nowej aktualizacji