Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Alan Wake Remastered pojawia się na stronach internetowych sprzedawców z październikową datą premiery • Eurogamer.net

Mówi się, że zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu.

Alan Wake Remastered pojawił się na wielu stronach internetowych sprzedawców 5 października.

Playstation 4I PlayStation 5 I X-Box Wersje są obecnie wymienione na Rakuten Taiwan z czymś, co wygląda jak grafika w pudełku zastępczym. Remaster będzie debiutem Xbox 360 Classic na konsolach PlayStation.

starszy analityk w Nikko Partners, Daniel Ahmed, ćwierkanie Powiedzieć, że Alan Wake Remastered zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Obecność Alana Wake Remastered nie była zaskoczeniem. w czerwcu, Alan Wake Remastered i Final Fantasy 7 Remake w aktualizacjach Epic Games Store, co oznacza, że ​​na kartach znajduje się wersja na PC.

W zeszłym roku programista Remedy ogłaszać Podpisała umowę wydawniczą na dwa projekty z Epic Games, a następnie ponownie przedstawiła swojego ulubionego bohatera Alana Wake’a via Drugie doskonałe rozszerzenie kontroli, która splotła fabułę obu gier razem jako część szerszego narracyjnego uniwersum Remedy.

Następnie Alan Wake 2 został zgłoszony jako jeden z projektów finansowanych przez Remedy Epic. Ma sens, że Alan Wake Remastered byłby „nowym, mniejszym projektem w tej samej serii”.

READ  Yuji Naka został usunięty ze stanowiska dyrektora Balan Wonderworld, a przeciwko Square Enix wniesiono pozew