Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mortal Kombat 30th Anniversary Pack na PS5 już dostępny

Mortal Kombat 30th Anniversary Pack na PS5 już dostępny

ludzka walka Uwielbiana przez fanów bijatyk marka, która na początku października obchodzi 30-lecie istnienia. Wielu miało nadzieję, że deweloper NetherRealm Games głośno uczci tę okazję jako jedna z kurtek Johnny’ego Cage’a, i chociaż może to być prawdą – cóż, pakiet 30th Anniversary Ultimate firmy nie przyniesie wielu przyjaźni. .

Dostępne w przedsprzedaży w dniu angielski Amazon – ale technicznie nie zostało to jeszcze oficjalnie ogłoszone – w pakiecie znajduje się kopia Mortal Kombat 11 Ultimate na PS5 i Złośliwy film w zeszłym roku w 4K Ultra HD. Aby być uczciwym, kosztuje tylko 29,99 GBP i prawdopodobnie wyniesie około 34,99 USD w USA. Ponadto zawiera bardzo smaczną stalową obudowę Amazon Exclusive, która wygląda naprawdę fajnie.

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Ale nie jesteśmy do końca pewni Światowa Organizacja Zdrowia to dla. Musisz sobie wyobrazić, że super fani Mortal Kombat będą już posiadali Mortal Kombat 11 Ultimate w jakiejś formie i mogli również zobaczyć ten film. Możliwe, że to po prostu część Święto serii NetherRealm Games, a pakiet zostanie wydany 26 września 2022 r. – pełne dwa tygodnie przed samą rocznicą. Mam nadzieję, że to tylko przypadek Warner Bros, który próbuje znaleźć kreatywny sposób na zwiększenie liczby kopii gry – i naprawdę Ekscytujące rzeczy nadejdą jeszcze w tym roku.

READ  Podobno NVIDIA GeForce RTX 4090 z procesorem graficznym AD102 ma mieć 100 TFLOPS mocy obliczeniowej FP32