Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani Sony chcą ponownie odwiedzić grę Horizon Forbidden West z PS4 na PS5 Upgrade

Fani Sony chcą ponownie odwiedzić grę Horizon Forbidden West z PS4 na PS5 Upgrade

Było dużo entuzjazmu dla Zakazany horyzont na zachód Zamówienia w przedsprzedaży pojawiły się w tym tygodniu, ale podobnie jak w przypadku wielu rzeczy, które Sony robi ostatnio, ogłoszenie zostało zepsute przez więcej kontrowersji. Firma potwierdziła, Dla wersji na PlayStation 5 i PS4 Z kontynuacji musisz kupić edycję Digital Deluxe, Collector’s lub Regalla.

Wielu zakładało, że aktualizacja będzie bezpłatna, podobnie jak wiele innych gier, ze względu na język, którego właściciel platformy używał w zeszłym roku. Jednak zastanów się ponownie PS Blog Posty z tamtych czasów ujawniają, że firma była bardzo ostrożna ze słowami: „Wersje cyfrowe gier startowych na PS4 obejmują bezpłatną aktualizację na obu konsolach PS5, podczas gdy wersje tych gier na dyskach PS4 obejmują bezpłatną aktualizację na PS5 z Ultra Napęd Blu-Ray HD”. Po prostu graj w gry, widzisz.

Nietrudno jednak zrozumieć, dlaczego fani czują się tu twardzi – założyliśmy nawet, że Horizon Forbidden West się spełni Bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5. Wysłane przez prezesa Playstation Studios, Hermanna Holsta, on Świergot Zalewają żądania, prosząc organizację o zmianę decyzji.

Szczerze mówiąc, chociaż media społecznościowe mogą być w najlepszym razie toksyczne, wiele próśb zostało starannie sformułowanych: „Proszę o rozwiązanie obecnej sytuacji za pomocą systemu aktualizacji między PS4 i PS5”. Jeden fan powiedział. „Społeczność PlayStation jest tym zaniepokojona”. Dodano kolejny: „Jako lojalny fan PlayStation, to frustrujące uczucie, że tracisz nikczemność za każdy ostatni cent, podczas gdy tak naprawdę spędzamy tyle czasu i pieniędzy na twojej platformie”.

Sony ma Wycofałem już szereg wątpliwych decyzji W tym roku, więc nie zdziwilibyśmy się, gdybyśmy wymyślili tutaj poprawkę. Oferowanie opłaty za aktualizację PS4 do PS5 w wysokości 9,99 USD może być dalekie od ideału, ale naszym zdaniem może to przesunąć się daleko – skontaktowaliśmy się w tej sprawie z właścicielem platformy i wygląda na to, że obecnie nie planuje oferować czegoś takiego .

READ  Fire TV Stick, Kindle i Echo mogą dziś wyglądać znacznie gorzej