Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

150 000 fanów Wiedźmina organizuje i domaga się, aby Netflix zatrzymał Henry’ego Cavill i Fire Writers

Wszyscy teraz wiedzą, że Henry Cavill rozłącza się Magik miecze dla Załóż ponownie szatę Człowieka ze Stali w DC – Ale jest dużo historii! Czy Cavill może powrócić jako ulubiona przez fanów wersja Geralta?

Źródło: DC/Warner Bros.

Związane z: Henry Cavill ma nadzieję, że zdoła „zainspirować” wszystkich do ponownego zostania Supermanem

Najwyraźniej Henry Cavill z Supermana / Clarka Kenta nie przyjął roli powracającego znikąd DCU (DC Universe) – Obiecałeś nowy (i lepszy) napęd DC czarny Adam Dwayne Johnson prawdopodobnie odegra dużą rolę. Cavill, jeśli w ogóle, jest pasjonatem projektów, w które jest zaangażowany, i często wciela się w ulubione postacie fanów, co nalega na poprawianie. W rzeczywistości Cavill był wcześniej całkowicie Do siedmiu sezonów Netflix Magik (2020), serial fantasy walczący z potworami – ale gdzieś po drodze coś się rzekomo zmieniło dla brytyjskiego aktora, który jest wielkim fanem Magik Seria gier wideo autorstwa CD Projekt Red i aktywnie prowadzi kampanię na rzecz samej roli.

Henry Cavill jako Geralt
Źródło: Netflix

Magik Serial Netflix autorstwa Lauren Schmidt Hissrich na podstawie uwielbianej serii powieści fantasy o tym samym tytule autorstwa polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Występują (lub mogli zagrać) Henry Cavill jako Geralt z Rivii, AKA Biały Wilk i Wiedźmin (rodzaj zmutowanego pogromcy potworów za wynagrodzeniem, we wszechświecie). Po drodze pojawia się Joey Bate jako Jasker, podróżujący poeta i prawdopodobnie najlepszy przyjaciel Geralta, Anya Chalotra jako wiedźma i kochanka po raz kolejny Yennefer z Vengerbergu, Freya Allan jako Siri AKA Cirilla Fiona Ellen Rhiannon, spadkobierczyni Cintry. Po drodze spotykają się z Mimi M. Khaisą jako Fringila Viggo, Eamonnem Farrenem jako Kahir Maor Differin Ip Sililach, Maheshem Jadu jako Villagefortz Roggevina, Anną Shaffer jako Trace Merigold, Tomem Cantonem jako Elf Villavandril i Messią Simpson jako Frances Vendryl. Kim Bodenya jako Wissemer, mentor wiedźmina.

READ  Opuszczone centrum handlowe oferuje schronienie i przyjaźń ukraińskim uchodźcom wśród strachu
Geralt (po lewej) i Jasker (po prawej) w 2. sezonie Wiedźmina
Źródło: Netflix

Związane z: Henry Cavill wreszcie dostaje kolejny film o Supermanie

wentylatory Magik Franczyza nie milczała o tym, że Henry Cavill odchodzi z roli Geralta i przenosi ją na Liama ​​Hemswortha (tak, brat Thora z Marvel Cinematic Universe, Chris Hemsworth) — w rzeczywistości zdecydowali zorganizować. Wiedźmin Fani pojawili się tłumnie, by prowadzić kampanię na rzecz powrotu Cavilla jako siwowłosego bohatera, Geralta z Rivii… ale tylko wtedy, gdy Netflix wyrzuci swoich obecnych pisarzy, z którymi Cavill rzekomo ma „beef”.

Wiedźmin Geralt walczy mieczem Henry Cavill
Źródło: Netflix

The Petycja Change.org Z docelowym 150.000 podpisów, obecnie osiągnął 141.082 podpisów w momencie pisania i ma osiągnąć, a prawdopodobnie przekroczyć swój cel. Petycja jest wyraźnie skierowana do samego Netflix i podkreśla pochwały od Magik Autor i twórca spektaklu Cavilla w tytułowej roli, z petycją zatytułowaną „NETFLIX: Powinieneś zatrzymać Henry’ego Cavilla jako Wiedźmina i zastąpić książkę książką”. Petycja mówi:

Sam Andrzej Sapkowski powiedział o Henrym Cavillu: „Byłem bardziej niż zadowolony z pojawienia się Henry’ego Cavilla jako Wiedźmina, to prawdziwy profesjonalista. Tak jak Viggo Mortensen oddał swoją twarz Aragornowi, tak Henry oddał swoją twarz Geraltowi i pozostanie taki na zawsze. „

Henry nie opuści Wiedźmina Z powodu Supermana szefowie Netflixa po raz kolejny podjęli niebezpieczną decyzję, by nie oddawać swoich fanów. Powodem, dla którego Wiedźmin jest tak popularnym serialem, jest to, że fani uwielbiają książki źródłowe i gry, których pisarze i skłonni są do kpiącej nienawiści. Henry Cavill jest jednym z takich wielkich fanów, zna to wszystko od podszewki i chce pozostać wierny światu Sapkowskiego, dlatego Netflix chce go zastąpić.

Wiedźmin (od tyłu do przodu) Yennefer, Geralt, Ciri
Źródło: Netflix

gniew Wiedźmin Fani serii zdecydowanie chcą, aby Netflix pokazał ci coś lub dwa i wyjaśnił, ile pieniędzy mogą stracić, jeśli zignorują najbardziej lojalnych z nich – co wygląda na możliwy koniec serii. Magik Do końca (co było mocno krytykowane) dla HBO Gra o tron:

Pokażmy je w czystych liczbach (a tym samym traćmy pieniądze, bo na tym im tak naprawdę zależy) i nikt z nas, fanów Wiedźmina, nie stanie z nimi ani nie zrezygnuje z programu (a może i naszych subskrypcji) po zakończeniu 3 sezonu Wiedźmina. Netflix może istnieć tylko dlatego, że wszyscy płacimy im co miesiąc za produkcję dla nas treści rozrywkowych, a niestety wszystkie publiczne informacje wskazują, że zespół produkcyjny podejmuje decyzje, które są całkowicie sprzeczne z interesami fanów – naszych –.

Musieliśmy już cierpieć z powodu katastrofy, która była końcem Game of Thrones – NETFLIX nie popełnia dokładnie tego samego błędu, pozostając przy pisarzach i przeciwnikach, którzy uważają, że są lepsi od rzeczywistego twórcy historii, dzięki którym odnieśli sukces.

Wiedźmin Geralt z Rivii Rzeźnik z Plaviken Czarna koszula
Źródło: Netflix

Jednak okaże się, czy Netflix zdecyduje się na słuchanie. MagikJego fani wydają się być w przerwie od odzyskania Cavilla, ale jest też inny czynnik, którego wielu mogło nie wziąć pod uwagę – czy to sam Henry Cavill. Chce Powrót po wszystkim, co się wydarzyło. z Na horyzoncie wydaje się być nowy film o Supermaniei rola w Netflix Enola Holmes Seria filmów, kto wie, czy Cavill ma na to czas?

READ  Relacja „Hard Shoot” między Kate Bosworth i Justinem Longiem.

Co o tym sądzisz Magik Petycja? Podpiszesz się? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!