Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harry Styles ogłasza, że ​​koncerty w Los Angeles są przełożone z powodu choroby

Harry Styles ogłasza, że ​​koncerty w Los Angeles są przełożone z powodu choroby

Piosenkarz Harry Styles ogłosił, że odłoży swój trzyosobowy koncert w Los Angeles, ponieważ ma grypę. (Zdjęcie: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Nawet ukochana piosenkarka Harry’ego Stilesa podatny na grypę.

28-letni piosenkarz „As It Was” zabrał się w sobotni wieczór do mediów społecznościowych, aby ogłosić przełożenie trzech koncertów w Los Angeles po tym, jak zachorował.

„Pod koniec koncertu w środę zacząłem chorować i od tego czasu leżę w łóżku z grypą. Robiłem wszystko, co mogłem, aby dziś wieczorem móc śpiewać, ale teraz odchodzę od lekarza, Style napisane w Historia na Instagramie.

Harry Styles ogłosił, że z powodu choroby będzie musiał przełożyć trasę koncertową.  (Instagram / Harry Styles)

Harry Styles ogłosił, że z powodu choroby będzie musiał przełożyć trasę koncertową. (Instagram / Harry Styles)

Style kontynuowały, a ona mówiła o tym, jak „dewastujący” byłby przełożenie pokazów, które są częścią jego 15-dniowego pobytu w Kia Forum w Los Angeles.

„Do niedawna nie musiałem odkładać koncertu z powodu choroby przez 12 lat, kiedy koncertowałem. Bardzo mi przykro, że to robię, a jeśli jest jakiś sposób, żebym mógł zrobić koncert, ja’ Zrobię to. Przykro mi, że ta wiadomość jest tak bliska ukazania się. Ale miałam szczerą nadzieję, że zagram dla ciebie dziś wieczorem. „Wiem, że wielu z was zaplanowało wycieczki do Los Angeles, aby zobaczyć program, a to oznacza dla mnie absolutny świat”.

Styles później powiedział, że trzy koncerty 5, 6 i 7 listopada zostaną przełożone na 26, 27 i 29 stycznia przyszłego roku.

Zakończył podpisując notatkę: „Wszystko inne będzie działać zgodnie z planem. Nie mogę się doczekać, aż cię zobaczę i przepraszam”.

Zaledwie kilka dni temu Styles zamieścił na Instagramie zdjęcie zza kulis, jak przygotowuje się do koncertów.

„Miłość jest w trasie. Los Angeles VII. Listopad 2022” – skomentował A Zdjęcie O sobie wędrującym za kulisami w koszuli w niebiesko-czerwone paski i brązowych skórzanych spodniach.

READ  Gdzie ja idę? (2018) Recenzja filmu od Al Ain do filmu

Wzorce prędkości warp zostały wprowadzone niedawno. Podczas zeszłotygodniowego koncertu na forum, który został przemianowany na „Hariwin”, urocza gwiazda pop weszła na scenę przed tłumem 18 000 fanów, z których wielu było ubranych w kostiumy, i powiedziała im: „Nie wahaj się być kimkolwiek chcesz być. bądź dziś wieczorem, Wspomniałem wcześniej o Yahoo Entertainment. Nigdy nie pominęła szansy na ubieranie się, Styles skierowała swojego wewnętrznego Johna Travoltę i stała się pulchna tłuszcz. Ubrana w czarną skórzaną kurtkę motocyklową, muskularną czarną koszulkę „Harryween”, bobby skarpetki i wypolerowaną czarną perukę pompadour do butów, Styles pakuje piosenkę „Hopefully Dedicated to You”.

Kiedy nie występuje, Styles nieustannie pracuje przed kamerą. Jedną noc swojego pobytu w Los Angeles poświęcił na premierę swojego nowego filmu policjant, w którym gra zamkniętego geja policjanta w latach 50., który zakochuje się w mężczyźnie, mimo że jest żonaty z kobietą. Podczas gdy Odpowiadanie na pytania widzów na czerwonym dywanie Podczas premiery Styles powiedział, że lekcja, którą ma nadzieję, że ludzie wyciągną z filmu, jest taka, że ​​„nigdy nie jest za późno, aby dążyć do szczęścia i być odważnym w miłości”.

„Myślę, że historia dotyczy straconego czasu i że nigdy nie jest za późno, by podążać za głosem serca i robić, co chcesz” – powiedział.

Styles trafił na nagłówki w jego innym filmie w tym roku, nie martw się, mój drogi. psychologiczne emocje, które kosztują Florencja Boge A Chris SosnaWyreżyserowany przez prawdziwego partnera Styles, Olivia Wilde.