Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

– Wezwij mojego agenta!  Aktualizacje: Trwają prace nad kolejnymi globalnymi wydaniami przebojowej francuskiej serii

– Wezwij mojego agenta! Aktualizacje: Trwają prace nad kolejnymi globalnymi wydaniami przebojowej francuskiej serii

Ostatnie lata przyniosły wybór kilku seriali telewizyjnych z dubbingiem lub całkowicie odtworzonych w kilku językach w różnych krajach z ich lokalnymi tytułami i obsadą. Przykładami takich dramatów są The Simpsons (ZEA), Money Heist (Hiszpania), How I Met Your Mother (Rosja), Breaking Bad (Ameryka) i Hatufim (Izrael).

Popularny francuski komediodramat Call My Agent wydaje się być kolejnym dodatkiem do listy. Wybrane już do kilku międzynarodowych adaptacji, wiele innych wersji programu jest w trakcie prac na czołowych stacjach i stacjach telewizyjnych w Korei Południowej, Indonezji, na Bliskim Wschodzie, na Filipinach, w Malezji i Polsce.

Przykładem udanych remake’ów Call My Agent jest seria remake’ów w wersji tureckiej (Menajerimi Ara wydana w 2020 roku), wersji brytyjskiej (dziesięć procent wydanej w kwietniu 2022 roku).

Niektóre z trwających lub nadchodzących przeróbek obejmują Indie (Call My Agent: Bollywood), wersję południowokoreańską (Surviving as a Celebrity Manage), wersję włoską (Call My Agent – Italy) autorstwa SKY, indonezyjską wersję Disney + Hotstar, adaptacja filipińska HBO Go, adaptacja malezyjska Astro i polska wersja TVN.

Oczekuje się, że kilka nowych wersji wejdzie do produkcji w 2022 roku. Jeszcze trzy lub cztery Call My Agent! Według przedstawicieli handlowych nastąpi regeneracja, m.in. w Czechach, Grecji, Niemczech i Hiszpanii.

Oryginalna seria Call My Agent! (Francuski: Dix pour cent, dosł. „Dziesięć procent”) Niedawno odnowiona na sezon 5. Opowieść przedstawia grupę klientów agencji talentów w Paryżu.

Zadzwoń do mojego agenta! Film telewizyjny został potwierdzony w kwietniu 2021 r., A serial potwierdzono powrót z 90-minutowym filmem telewizyjnym, a następnie piątym sezonem. Od listopada 2021 r. trwają prace nad filmem telewizyjnym. Wszystko zależy od dostępności aktorów, zwłaszcza bohaterki Camille Cotten, która w serialu gra Andreę Martel.

Netflix odebrał serial kilka miesięcy po premierze pierwszego sezonu na wiodącym kanale telewizyjnym France 2.

READ  Kady McDermott z Love Island ujawnia „poważny spór” między dwoma chłopcami, który nie był pokazywany w telewizji

„Pamiętam, kiedy seria została po raz pierwszy zaprezentowana kupującym Mipcom w 2015 roku, mieliśmy Cedrica Clapisha (dyrektora The Spanish Apartment), który przeprowadzał wywiad, i Dominica Bisneharda” – powiedziała Sabine Schmale, szefowa sprzedaży międzynarodowej. Filmy w TF1 Studios i przedstawiciel programu są „współsponsorowane” z Julią Schulte, szefem sprzedaży międzynarodowej w France TV Distribution.

W tamtym czasie większość udanych francuskich seriali to pokazy proceduralne i pokazy warunkowe, więc „Call My Agent!” Z jej komediowym tonem i Paryżem jako tłem oraz główną postacią, która naprawdę się wyróżniała” – dodał Shamali.

Dodał: „To był bardzo uroczy pakiet i zupełnie inny rodzaj sitcomu we Francji, gdzie światy filmów i seriali zaczęły się zbiegać, nie tylko z gwiazdami grającymi kamee, ale także z Cedricem Clapeche występującym w telewizji”. Schulte.

Zadzwoń do mojego agenta! Streszczenie

Andrea, Mathias, Gabriel i Arlette, agenci w agencji talentów ASK (fr. Agence Samuel Kerr), żonglują trudnymi sytuacjami i bronią swojej wizji biznesu. Umiejętnie łączą sztukę z biznesem, ale ich życie prywatne i zawodowe bywa sprzeczne. Walcząc o uratowanie agencji po nagłej śmierci jej założyciela, czterej agenci zabierają nas za kulisy świata celebrytów, w którym nieustannie ścierają się śmiech, emocje, agresja i łzy.

Obejrzyj Devdiscourse, aby dowiedzieć się więcej o znanych na całym świecie serialach telewizyjnych.

Przeczytaj także: Top 10 seriali obcojęzycznych na Netflix na podstawie popularności