Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

– Wezwij mojego agenta! Aktualizacje: Trwają prace nad kolejnymi globalnymi wydaniami przebojowej francuskiej serii

Ostatnie lata przyniosły wybór kilku seriali telewizyjnych z dubbingiem lub całkowicie odtworzonych w kilku językach w różnych krajach z ich lokalnymi tytułami i obsadą. Przykładami takich dramatów są The Simpsons (ZEA), Money Heist (Hiszpania), How I Met Your Mother (Rosja), Breaking Bad (Ameryka) i Hatufim (Izrael).

Popularny francuski komediodramat Call My Agent wydaje się być kolejnym dodatkiem do listy. Wybrane już do kilku międzynarodowych adaptacji, wiele innych wersji programu jest w trakcie prac na czołowych stacjach i stacjach telewizyjnych w Korei Południowej, Indonezji, na Bliskim Wschodzie, na Filipinach, w Malezji i Polsce.

Przykładem udanych remake’ów Call My Agent jest seria remake’ów w wersji tureckiej (Menajerimi Ara wydana w 2020 roku), wersji brytyjskiej (dziesięć procent wydanej w kwietniu 2022 roku).

Niektóre z trwających lub nadchodzących przeróbek obejmują Indie (Call My Agent: Bollywood), wersję południowokoreańską (Surviving as a Celebrity Manage), wersję włoską (Call My Agent – Italy) autorstwa SKY, indonezyjską wersję Disney + Hotstar, adaptacja filipińska HBO Go, adaptacja malezyjska Astro i polska wersja TVN.

Oczekuje się, że kilka nowych wersji wejdzie do produkcji w 2022 roku. Jeszcze trzy lub cztery Call My Agent! Według przedstawicieli handlowych nastąpi regeneracja, m.in. w Czechach, Grecji, Niemczech i Hiszpanii.

Oryginalna seria Call My Agent! (Francuski: Dix pour cent, dosł. „Dziesięć procent”) Niedawno odnowiona na sezon 5. Opowieść przedstawia grupę klientów agencji talentów w Paryżu.

Zadzwoń do mojego agenta! Film telewizyjny został potwierdzony w kwietniu 2021 r., A serial potwierdzono powrót z 90-minutowym filmem telewizyjnym, a następnie piątym sezonem. Od listopada 2021 r. trwają prace nad filmem telewizyjnym. Wszystko zależy od dostępności aktorów, zwłaszcza bohaterki Camille Cotten, która w serialu gra Andreę Martel.

Netflix odebrał serial kilka miesięcy po premierze pierwszego sezonu na wiodącym kanale telewizyjnym France 2.

READ  Czy to, jak zostałem gangsterem, to prawdziwa historia? źródło filmu

„Pamiętam, kiedy seria została po raz pierwszy zaprezentowana kupującym Mipcom w 2015 roku, mieliśmy Cedrica Clapisha (dyrektora The Spanish Apartment), który przeprowadzał wywiad, i Dominica Bisneharda” – powiedziała Sabine Schmale, szefowa sprzedaży międzynarodowej. Filmy w TF1 Studios i przedstawiciel programu są „współsponsorowane” z Julią Schulte, szefem sprzedaży międzynarodowej w France TV Distribution.

W tamtym czasie większość udanych francuskich seriali to pokazy proceduralne i pokazy warunkowe, więc „Call My Agent!” Z jej komediowym tonem i Paryżem jako tłem oraz główną postacią, która naprawdę się wyróżniała” – dodał Shamali.

Dodał: „To był bardzo uroczy pakiet i zupełnie inny rodzaj sitcomu we Francji, gdzie światy filmów i seriali zaczęły się zbiegać, nie tylko z gwiazdami grającymi kamee, ale także z Cedricem Clapeche występującym w telewizji”. Schulte.

Zadzwoń do mojego agenta! Streszczenie

Andrea, Mathias, Gabriel i Arlette, agenci w agencji talentów ASK (fr. Agence Samuel Kerr), żonglują trudnymi sytuacjami i bronią swojej wizji biznesu. Umiejętnie łączą sztukę z biznesem, ale ich życie prywatne i zawodowe bywa sprzeczne. Walcząc o uratowanie agencji po nagłej śmierci jej założyciela, czterej agenci zabierają nas za kulisy świata celebrytów, w którym nieustannie ścierają się śmiech, emocje, agresja i łzy.

Obejrzyj Devdiscourse, aby dowiedzieć się więcej o znanych na całym świecie serialach telewizyjnych.

Przeczytaj także: Top 10 seriali obcojęzycznych na Netflix na podstawie popularności