Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zwiastun GTA 6 mógł wycieknąć przed październikową premierą

Zwiastun GTA 6 mógł wycieknąć przed październikową premierą

opublikowany: 2023-10-19T21:28:40

Zaktualizowano: 2023-10-20T00:08:00

Według przeciekającego, który przedstawił istotne dowody na poparcie tej tezy, długo oczekiwany zwiastun GTA 6 może w końcu pojawić się jeszcze w tym miesiącu.

Grand Theft Auto 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów, jeśli nie najbardziej oczekiwana, a fani czekali na nią od lat. Na szczęście wygląda na to, że nie potrwa to długo.

Plotki o ujawnieniu premiery 26 października krążą od tygodni i wydaje się, że Rockstar drażni GTA VI w mediach społecznościowych, ale jak dotąd nie było nic konkretnego, co można by im pokazać… aż do teraz.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Zwykle opis przyczepy od przypadkowego faceta na Reddicie, który twierdzi, że jego żona pracuje w Rockstar, nie miałby dużej wagi, ale w tym przypadku potwierdzają swoje twierdzenia dowodami.

Szczegóły zwiastuna GTA 6 wychodzą na jaw, gdy przeciek potwierdza powiązania z Rockstar

W Poczta W podsekcji „GamingLeaksAndRumours” na Reddicie nowy użytkownik o imieniu „FollowTheDamnLeakCJ” twierdził, że ma informacje na temat nadchodzącego zwiastuna GTA 6.

Według użytkownika jego żona pracuje w Rockstar i może wcześniej obejrzeć zwiastun.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Rockowe gry

GTA 6 może w końcu zostać ujawnione.

Chociaż początkowo plakat spotkał się ze sceptycyzmem, przesłał „dowody” moderatorom, którzy ich zdaniem pomogli poprzeć tę tezę.

„To nie jest ostateczne, ale z pewnością bardziej niż w przypadku innych niepotwierdzonych postów. „To zdjęcie wewnętrznej komunikacji w Rockstar, sugerujące, że ich żona w rzeczywistości jest pracownikiem” – napisała jedna z modelek.

Po usunięciu tych informacji i ustaleniu pewnej legalności post zawiera dość obszerne szczegóły zwiastuna, w tym muzykę, która według przeciekającego to „That’s It” wyprodukowanego przez Genesis.

Sam zwiastun ma przedstawiać bohaterów Jasona i Lucię wplątujących się w typową akcję GTA, na przykład pościg z policją, strzelaninę na stacji kosmicznej i kilka ujęć z samego Vice City. W innym momencie mówi się, że Jason i Lucia celują w siebie z broni w obskurnym hotelu.

Nie jest jeszcze jasne, czy zwiastunowi będzie towarzyszyć data premiery, ale komentarze dyrektora generalnego Take-Two, Straussa Zelnicka, sugerują, że GTA VI zadebiutuje już w 2024 roku.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oczywiście należy to wszystko traktować ze szczyptą soli i szczyptą pieprzu, bo jak wszyscy wiemy, ludzie uwielbiają zmyślać w Internecie. W każdym razie miejmy nadzieję, że nie minie dużo czasu, zanim GTA 6 będzie wreszcie gotowe do oficjalnego zaprezentowania światu.