Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gra Iron Man studia Motive jest tworzona na silniku Unreal Engine 5

Gra Iron Man studia Motive jest tworzona na silniku Unreal Engine 5

We wrześniu ubiegłego roku studio Motive należące do Electronic Arts ujawniło, że pracuje nad grą Iron Man dla jednego gracza, będącą pierwszą częścią nowej współpracy EA i Marvela. Dyrektor generalny Motive, Patrick Klaus, podzielił się w pliku nowymi szczegółami na temat gry Aktualizacja studia Wydany dzisiaj Iron Man jest rozwijany przy użyciu silnika Unreal Engine 5.

Na początku tego roku firma Motive wypuściła remake Dead Space, a Klaus twierdzi, że w związku z tym uwaga studia przeniosła się na projekt Iron Man, dając nam możliwość pracy (i zabawy!) z kolejną niezwykłą rzeczą. Mówi, że zespół jest wciąż na etapie przedprodukcji i poświęca czas na stworzenie jak najlepszych podstaw pod rozwój, ale mimo to znajduje „wiele okazji do poznania historii, projektu i rozgrywki z Iron Manem”.

Pracownia Motywacji

Dyrektor generalny Motive Studio Patrick Klaus

Podobnie jak w przypadku remake’u Dead Space, firma Motive utworzyła tablicę społecznościową dla fanów Marvela i Iron Mana, aby pomóc w rozwoju gry, przekazując opinie na temat „prawie wszystkiego”. W aktualizacji studia Klaus ujawnia, że ​​zespół wybrał Unreal Engine 5 jako silnik gry, „aby umożliwić zespołowi programistów wykorzystanie magii i stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego”.

Najnowsze gry na silniku Unreal Engine 5 obejmują Lords of the Fallen, Immortals of Aveum od EA i oczywiście Fortnite firmy Epic.

W innym miejscu aktualizacji studia Klaus mówi, że członkowie zespołu zaczynają osobiście wracać do studia Motive w Montrealu w Kanadzie, po czym wyjaśnił, że obecnie jest „okres ewolucji”. W szczególności mówi o „rozwoju, który prowadzi do korzyści”.

„Nasze studio stale podnosi poprzeczkę w zakresie praktykowania naszych wartości, w tym niezachwianego zaangażowania w naukę i ducha zespołowego” – pisze. „Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy robić to, co robimy, w branży, którą wszyscy kochamy, oraz za zaufanie, jakim obdarzyło nas EA, nasi niesamowici współpracownicy z Marvel Games i oczywiście nasi gracze. Jesteśmy niezwykle skoncentrowani i zmotywowani.”

READ  AirPods Pro 2. generacji jako inteligentne słuchawki, które wywołują uśmiech na mojej twarzy - Stacy w Internecie Rzeczy

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj o oryginalnym ujawnieniu Iron Mana od Motive, a następnie przeczytaj, dlaczego nie powinieneś oczekiwać, że gry Marvela będą połączone jak MCU.


Kim chcesz być złoczyńcą w tej grze? Daj nam znać w komentarzach poniżej!