Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Złote Orły z niecierpliwością czekają na posezon |  Wiadomości, sport, praca

Złote Orły z niecierpliwością czekają na posezon | Wiadomości, sport, praca

W poniedziałek na stadionie United Samantha Lippiatt z drużyny United pokonała Kierstona Murphy’ego i Bellę Long z Beaver Local. (Zdjęcie: Matt Morrison)

HANOVERTON — Żeńska drużyna piłkarska United musiała odrobić straty, aby w poniedziałek pokonać Beaver Local w wygranym 5:2 meczu.

Zespół Golden Eagles przegrał na początku meczu, gdy Charlie Allison z Beaver Local po asyście Carly Cannon strzelił gola i dał Beavers prowadzenie 1:0 na 23:06 do końca pierwszej połowy.

Następnie United (9-2-1) strzelił dwa gole z rzędu, jeden strzelił studentki drugiego roku Allison Irwin na 7:39 przed końcem pierwszej połowy, a drugi strzelił senior Addison Blazer po asyście Kelly’ego Hetheringtona na 34:50 przed końcem pierwsza połowa. Gra.

„Czasami napięcie na początku meczu, szczególnie podczas wieczoru seniorów, może sprawić, że każda drużyna poczuje się niekomfortowo”. – powiedziała trenerka Złotych Orłów Sarah Hodgson. „Dziewczyny świetnie potrafią wrócić do swojej strefy komfortu, pomagać sobie nawzajem i rozmawiać”.

Na 13:15 przed końcem meczu Blazers strzelili kolejnego gola i zapewnili Złotym Orłom prowadzenie 4:1.

„W tym momencie naprawdę chciałem dodać energii mojemu zespołowi, byliśmy trochę sfrustrowani tym, co się działo”. – powiedział Blazer. Nie graliśmy tak, jak zwykle, ale był to dla nas bardzo trudny zespół, włożyli w to dużo wysiłku, a ja wolałbym grać takie trudne mecze co tydzień, niż łatwe.

Złote Orły strzeliły także dwa gole Alison Irwin i jednego gola Samanthy Lippiatt. Katie Dees obroniła 10 strzałów na bramkę United.

Zespół United miał problemy podczas meczu z kontuzjowanym zawodnikiem, ponieważ Rachel Rhodes doznała kontuzji kolana na 10:32 przed końcem pierwszej połowy, a następnie ponownie doznała kontuzji na 3:43 przed końcem meczu.

READ  ATP Tour: Hiszpania i Polska kwalifikują się do półfinału Pucharu ATP

„Przez cały rok zmagała się z kontuzjami łydek i nóg”. – powiedział Hodgson. „Jest seniorką, więc przeszła przez to wszystko i wykazała się dużą odpornością”.

Złote Orły postarają się utrzymać konkurencyjność po rozpoczęciu rozgrywek turniejowych.

Jesteśmy dobrzy jako zespół i myślę, że dobrze radzimy sobie w fazie przejściowej. – powiedział Hodgson. „Każdy zespół w regionie może wyjść i zrobić coś wyjątkowego. Myślę, że mistrzowie są niepokonani, a Polska gra z wieloma trudnymi zespołami i naprawdę się przygotowują, więc myślę, że te dwa zespoły będą naprawdę dobre”.

The Beavers (8-6) ponownie strzelili gola w końcówce meczu, kiedy Emily Savor strzeliła asystę Allison na 11:15 przed końcem, ale Beavers stracili tempo od czasu zdobycia poprzedniego gola.

Mam wrażenie, że w tym sezonie mamy tendencję do pozostawania w tyle w ostatnich pięciu do dziesięciu minutach przerwy. – powiedziała trenerka Beavers Liz Connor. „Zdecydowanie skupiamy się na tym, nad czym próbowaliśmy pracować, ale wróciło to do nas i sprowadziło nas z powrotem do tej gry”.

Beavers spróbują odzyskać koncentrację, której potrzebują, aby dobrze zakończyć sezon, a do rozpoczęcia rozgrywek turniejowych w sezonie zasadniczym pozostały już tylko dwa mecze.

„Staramy się ustalać ćwiczenia sytuacyjne na treningach, więc będziemy nad nimi dalej pracować i będziemy grać w sytuacjach, w których możemy być w tyle, abyśmy mogli spróbować zwalczyć tę energię, aby wrócić.”, Connor powiedział. „Myślę, że od początku sezonu zrobiliśmy duży postęp, ale wciąż jesteśmy bardzo młodzi i popełniamy pewne błędy na boisku w różnych warunkach. Doświadczenia takie jak dzisiejszy mecz pomogą nam poprawić nasze piłkarskie IQ.”

„Widzimy, że w naszym regionie jest wiele konkurencyjnych szkół”. Connor powiedział. „New Philly pokonało nas w zeszłym roku i zawsze wydaje się, że znajdziemy St. Clairsville, Riverview i Johna Glenna”.

READ  Świątek bierze ostatnie 4 mecze, prowadzi Niemeiera w Australian Open

United uda się dzisiaj do Canton Central Catholic, a Beaver Local uda się w czwartek do Ursuline.


Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej