Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zespoły Upper District Howland i Cardinal Mooney zremisowały 1:1 w przedsezonowym pojedynku |  Wiadomości, sport, praca

Zespoły Upper District Howland i Cardinal Mooney zremisowały 1:1 w przedsezonowym pojedynku | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Brian Yewger. Dimitri Gentes z drużyny Howland (3) i Angel Alvarez z drużyny Cardinals (10) odbijają piłkę podczas wtorkowego meczu na stadionie Howland.

Howland – W ciągu ostatnich kilku lat Howland i kardynał Mooney stanowili złoty standard w chłopięcej piłce nożnej w Mahoning Valley.

Obaj nie uczestniczyli w czterech ostatnich meczach stanowych i obaj dotarli do meczu tytułowego w 2020 r., a Howland wygrał wszystko.

Obie drużyny spotkały się we wtorek na początku sezonu, rzucając w siebie zlewami kuchennymi i zremisował 1:1.

„Oczywiście, Howland i Mooney, w ciągu ostatnich kilku lat byliśmy dwoma najlepszymi programami dla mężczyzn w branży, więc dokładnie tego się spodziewałem”. – powiedział trener Cardinals Matthew Britton. „To był trudny mecz z obu stron. Howland naprawdę przyciągnął uwagę, więc wielkie dzięki (trenerowi Tygrysów Brianowi Stylesowi), zawsze ciężko jest grać przeciwko nim.

Bramka każdej drużyny padła w tym samym przedziale czasowym jednej minuty. Po około 63 minutach okazji do wymiany punktów, w których nic nie przekroczyło linii bramkowej, Deacon Mock, student drugiego roku Howland, podbił piłkę i dał Tygrysom prowadzenie.

Nie trwało to jednak długo, gdyż Cardinals zdołali przedrzeć się przez obronę Howland i doprowadzić do remisu.

Dimitri Zoumis włamał się do chaosu, aby umieścić go w przeszłości.

Wydawało się, że tama zaraz pęknie, jednak po wyrównaniu obie drużyny wróciły do ​​normy i przez resztę meczu sytuacja pozostawała w zawieszeniu.

Według Brittona reakcja Mooneya po, jak się wydawało, jedynym golu w meczu, mówi wiele o nich jako o zespole. Właśnie dlatego są testowane tak samo często, jak poza sezonem.

„Oczywiście nikt nie chce remisu, ale lepsze to niż przegrana, prawda?” – powiedział Britton. „Ta grupa wykazała się odpornością przez cały długi okres przygotowawczy. Graliśmy już w Cincinnati i Columbus, więc graliśmy w bardzo zaciętej rywalizacji, więc jesteśmy do tego przyzwyczajeni. kilka meczów, a potem wrócić i je wygrać. Oczywiście nie mogliśmy wrócić i wygrać. Wiem jednak, że to odporna grupa i nie ustąpią, więc będzie dużo pracy (utrzymanie ich w defensywie) ).”

READ  Ziny Mark Scholastic | Wiadomości, sport, praca

W przyszłości Cardinals będą mieli nadzieję na większą kontrolę w środku pola. Britton uznał to za największe rozczarowanie zespołu we wtorek.

Dodał: „Przed tym meczem musieliśmy kontrolować środek pola i niestety nie wykonaliśmy najlepszej pracy na świecie”. – powiedział Britton. „W tym miejscu ponieśliśmy porażkę w tym meczu”.

Chociaż w tej chwili każdy zespół jest w toku.

Howland nie jest inny.

Młody zespół Tygrysów ma ogromny potencjał. Jednak po dwóch meczach nie udało się tego osiągnąć, czego można było się spodziewać.

Howland nie znalazł swojego modelu „Howland” Styl jeszcze, który nadejdzie szybko. To zajmie trochę czasu.

„Mamy jeszcze dużo pracy do wykonania”. Styles powiedział. Myślę, że teraz widzą, dokąd mogą pójść. Mamy teraz tydzień wolnego do następnego meczu i uważam, że bardzo ważne jest, abyśmy dalej pracowali i starali się doprowadzić wszystkie nasze grupy na pozycje, na których powinny się znaleźć. Bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy – ​​będziemy pracować tak ciężko, jak to możliwe, aby uzyskać jak najwięcej płynnego modelu systemu Howlanda.

Tygrysy zmierzą się z Polską w trudnym teście drogowym, a Mooney zmierzy się z Kidron Christian Central. Obie drużyny mają w sezonie bilans 1-0-1.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej