Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zełenski nigdy tu nie mieszkał, ale teraz możesz!  Na rynku dostępna jest oszałamiająca prywatna wyspa na Florydzie, warta 75 milionów dolarów, która według skrajnie prawicowych działaczy jest własnością prezydenta Ukrainy.

Zełenski nigdy tu nie mieszkał, ale teraz możesz! Na rynku dostępna jest oszałamiająca prywatna wyspa na Florydzie, warta 75 milionów dolarów, która według skrajnie prawicowych działaczy jest własnością prezydenta Ukrainy.

  • Wołodymyr Zełenski i jego żona Olena nigdy nie byli właścicielami tej nieruchomości
  • Ukraiński przywódca padł ofiarą fałszywych zarzutów, że oboje prowadzili wystawny tryb życia, a wszystko to na koszt podatników.

Oszałamiająca prywatna wyspa na Florydzie o wartości 75 milionów dolarów, która według skrajnie prawicowych działaczy jest własnością prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, została wystawiona na sprzedaż – mimo że ten nigdy tam nie mieszkał.

Prywatna wyspa o powierzchni 26 akrów na Florida Keys, zwana Pumpkin Key, jest ekstrawagancka, ponieważ znajduje się na niej dom na kontynencie i udogodnienia przypominające kurort.

Pierwotnie cena tej luksusowej nieruchomości zeszłej zimy wynosiła 95 milionów dolarów, ale od tego czasu została obniżona do 75 milionów dolarów i obecnie ponownie jest na rynku, podało Mansion Global.

Na tej ekskluzywnej wyspie znajduje się główny dom z basenem, trzy apartamenty, główny dok, przystań o pojemności 20 miejsc, w której może pomieścić megajacht, dwa korty tenisowe, które można przekształcić w lądowisko dla helikopterów oraz członkostwo w luksusowym kurorcie Ocean Reef Club. .

Ta zaciszna posiadłość położona jest zaledwie 10 minut samolotem od Miami.

Jednak Zełenski i jego żona Olena nigdy nie posiadali luksusowych nieruchomości i byli ofiarami kłamstw i fałszywych twierdzeń, że oboje prowadzili wystawne życie, pełne ekstrawagancji i rozrywki, a wszystko to kosztem podatników.

Działacze skrajnej prawicy twierdzą, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski jest właścicielem ekstrawaganckiej posiadłości na Florydzie o wartości 75 milionów dolarów, mimo że nigdy tam nie mieszkał.
Ekskluzywna wyspa o nazwie Pumpkin Key składa się z głównego domu z basenem, trzech apartamentów i głównego doku, przystani na 20 osób, wystarczająco dużej, aby pomieścić megajacht, dwóch kortów tenisowych, które można przekształcić w lądowisko dla helikopterów, oraz członkostwa w luksusowej Ośrodek Ocean Reef Club
Prywatna wyspa o powierzchni 26 akrów na Florida Keys powraca na rynek za 75 milionów dolarów po obniżeniu jej pierwotnej ceny ofertowej wynoszącej 95 milionów dolarów.

W jej poście podkreślono pogłoski, że Olena Zełenska kupiła swoją prywatną wyspę Prowadzi dochodzenie dziennikarka BBC Olga Robinson, która określiła je jako „fałszywe”. Newsweek wspomniany.

Robinson posunął się nawet do zrobienia zrzutu ekranu rosyjskiego filmu TikTok przedstawiającego tajemniczą wyspę, z podpisem: „Lenka Zełenska przechwala się nowym nabytkiem”. Niektórzy ludzie żyją tak, jak inni cierpią.

Zrobiła także zrzut ekranu pobrany z czegoś, co wygląda na witrynę internetową dotyczącą nieruchomości, przedstawiający prywatną wyspę o powierzchni 26 akrów „Pumpkin Key”, podobny do zrzutu ekranu pobranego z TikTok.

READ  Co najmniej 32 osoby zginęły, a 14 innych uznano za zaginione w wyniku pożaru kopalni ArcelorMittal w Kazachstanie.

„To już trzecie fałszywe twierdzenie na jej temat, jakie widzę w ciągu ostatnich kilku miesięcy” – napisała Robinson.

W innym twierdzeniu stwierdziła to prawicowa działaczka Lauren Vitsky Zełenski kupił ogromną rezydencję w stylu śródziemnomorskim przy plaży Vero za 20 milionów dolarów.

Osiedle nad oceanem o powierzchni 12751 stóp kwadratowych, zbudowane w 1995 roku, ma sześć sypialni, siedem w pełni wyposażonych łazienek, trzy łazienki, dwie wykwintne kuchnie, biuro dyrektora, salę medialną, centrum fitness, piwnicę z winami, windę i sześcio- garaż samochodowy.

Dom położony jest na 1,5 akrach z widokiem na ocean o długości 200 stóp. W obszarach mieszkalnych na świeżym powietrzu znajduje się basen w kształcie laguny, spa, salon z miejscem na ognisko i prywatny chodnik prowadzący na plażę.

W swoim poście były republikański kandydat do Senatu opublikował zdjęcia luksusowego domu oraz dokument ze zdjęciem ukraińskiego prezydenta.

Tę wspaniałą posiadłość nad oceanem otaczają palmy i plaże z białym piaskiem
Wołodymyr Zełenski i jego żona Olena (na zdjęciu) nigdy nie byli właścicielami luksusowych nieruchomości i padli ofiarami kłamstw i fałszywych twierdzeń, że oboje prowadzą wystawne życie, pełne ekstrawagancji i rozrywki, a wszystko to kosztem podatników.

„Breaking: Zełenski podobno kupił rezydencję za 20 milionów dolarów w Vero Beach na Florydzie” – głosił podpis.

„Zełenski przybył w tym tygodniu do Waszyngtonu, aby powiedzieć Amerykanom, że musimy pozwolić na upadek naszej infrastruktury, zniszczenie naszych dróg i mostów oraz wyczerpanie naszych emerytur, aby przekazać każdy dostępny dolar na wsparcie wojny na Ukrainie w celu pokonania Putina”.

Sekretarz Lloyd Austin powiedział, że jeśli Ameryka nie wyśle ​​środków finansowych, których potrzebuje Ukraina, zamiast tego wyśle ​​naszych synów i członków rodzin, aby walczyli i ginęli za Ukrainę.

„Do tej pory Ameryka przekazała Ukrainie ponad 80 miliardów dolarów, a ponad 70% tych środków całkowicie zniknęło – nie ma ich i nikt nie wie, gdzie są”.

Zełenski wysłał Ukraińców na rzeź i opróżnił amerykański skarbiec, nawet nie mając zamiaru pozostać na Ukrainie i stanąć ze swoim narodem. Zamiast tego planuje ucieczkę i udać się na piękne plaże Florydy, gdzie podobno kupił luksusową sumę 20 dolarów. Rezydencja za milion dolarów.

READ  Nowy gabinet zakazuje mówców krytykujących politykę rządu | służba cywilna
Zeszłej zimy ta luksusowa nieruchomość została pierwotnie wyceniona na 95 milionów dolarów, ale od tego czasu została obniżona do 75 milionów dolarów i jest teraz wystawiona na rynek.

„Podczas gdy Amerykanie borykają się z rekordową inflacją i skrajnym ubóstwem, nasi przywódcy wykupują rezydencje elitarnym złodziejom, którzy ułatwiają pranie pieniędzy i przestępstwa przeciwko narodowi amerykańskiemu.

„To kilka zdjęć, które wysłaliśmy, przedstawiających ostatnie zakupy Zełenskiego. Wytnij Ukrainę!

Doniesienia prasowe zaprzeczyły tym twierdzeniom i wskazały, że przedmiotowa nieruchomość na nabrzeżu w Vero Beach na Florydzie znajduje się w rzeczywistości około trzech godzin na północ od tej lokalizacji w Ponte Vedra Beach.

Whitski poszedł do X, Dawniej Twitter, za podzielenie się „najświeższymi wiadomościami” zawartymi w jej poście na Facebooku, który był udostępniany ponad 10 000 razy dziennie.

według USA dziśZełenski nie pojawia się w żadnych publicznych rejestrach wyszukiwania właścicieli nieruchomości w tym okręgu.

Post na Facebooku zawiera także amerykańskie zaświadczenie o naturalizacji, które rzekomo zostało wydane Zełenskiemu, ale serwis zauważył, że nie ma wiarygodnych doniesień o tym, że ukraiński prezydent przeszedł proces uzyskania obywatelstwa ukraińskiego.

Posiadłość przy plaży jest obecnie sprzedawana za 11 milionów dolarów. the Agent aukcji Platinum Luxury Auctions planuje wystawienie luksusowej nieruchomości na aukcji w piątek.