Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zaplanowane alerty Zegara Google są wyłączone dla niektórych użytkowników

Wygląda na to, że dla wielu osób funkcja zaplanowanych alarmów Zegara Google jest całkowicie wyłączona z powodu błędu, który uniemożliwia włączenie ustawionych alertów. Na odwrocie tego wydania we wpisie w Sklepie Play pojawił się teraz plik Potop 1-gwiazdkowych recenzji od niezadowolonych użytkowników.


[Update 09/06]: Google wydał oświadczenie przez Z zastrzeżeniem /r/GooglePixel, z możliwością, że uszkodzony problem z Zegarem Google jest wynikiem integracji Spotify. Tymczasowym rozwiązaniem jest przełączenie na jeden z domyślnych sygnałów dźwiękowych w urządzeniu, aby zapewnić, że zaplanowane alarmy uruchomią się na czas:

Przykro nam, że napotkałeś ten problem i dziękujemy za jego zgłoszenie. Znaleźliśmy poprawkę i wkrótce będziemy ją wprowadzać. W międzyczasie możesz zmienić ustawienie dźwięku alertu na Wybierz w dźwięku urządzenia.


rosnący wątek / r / subreddit GooglePixel Zwróć uwagę, że wiele urządzeń pomijało poranne alarmy lub nie wyświetlało się jako „nadchodzące” na swoich urządzeniach Pixel. Problem pokazuje również wszystkie zaplanowane alarmy jako „pominięte” wkrótce po zaprogramowaniu wcześniej wspomnianego alarmu na uruchomienie (poprzez Sałatka z Androidem).

Zgodnie z dużą liczbą negatywnych recenzji i 1 gwiazdką na liście Sklepu Play dla aplikacji Zegar Google, te wyłączone alarmy mają wpływ na ludzi przez naprawdę krótki czas. Jednak problem nie ogranicza się tylko do urządzeń Pixel. Skargi od właścicieli urządzeń pochodzą od największych producentów OEM, w tym OnePlus, Samsung i Xiaomi.